Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Terakotowy element dekoracyjny Vista Alegre Amazónia Zobacz większe

Terakotowy element dekoracyjny Vista Alegre Amazónia

KOD: 250sd65026304

ID: 243905

ProjektantEcoarts
ProducentVista Alegre

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vista Alegre Amazónia

Terakotowy element dekoracyjny

Dane techniczne

D. 500 mm

Opis

Kolekcja AMAZONIA to spojrzenie na Amazonkę – z „Wczoraj”, „Dzisiaj” i „Jutro” – z perspektywy tych, którzy las znają i działają na rzecz jego ochrony. Wczorajsza Amazonia jest obecna na rysunkach z XVIII wieku, zrealizowanych podczas „podróży filozoficznych” brazylijskiego przyrodnika Alexandre Rodriguesa Ferreiry do Amazonii, gdzie zebrał on ważną kolekcję dziś dystrybuowaną w kilku muzeach na całym świecie.

Tagi

Vista Alegre, Amazónia, Centerpieces, Dekoracje domowe, Centerpieces, Centerpieces w stylu współczesnym, Centerpieces z terakoty, Centerpieces, Materiały ceramiczne

Napisz opinię

Terakotowy element dekoracyjny Vista Alegre Amazónia

Terakotowy element dekoracyjny Vista Alegre Amazónia

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek