Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Toulemonde Bochart

Toulemonde Bochart - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Toulemonde Bochart: odkryj ceny, katalogi i nowości

Meble do dekoracji domu, aby uczynić go wyjątkowym i osobistym. Toulemonde Bochart projektuje i produkuje intrygujące dywany, poduszki i wykładziny podłogowe, które nadają przestrzeniom życia nowe życie. Dywan, znak firmowy firmy, wykracza poza wymiar materialny i staje się nośnikiem współczesnego stylu życia. Ciągłe połączenie innowacji i rzemieślniczej techniki daje kolekcje, w których globalni twórcy wykorzystują cenne surowce do wyrażania swoich pomysłów, stylu i okładek. Na przykład w metodzie tkanej ręcznie ścieg po ściegu jest przerabiany z wzoru narysowanego na papierzejest to czasochłonne, ale sprzyja precyzji i jakości. W technice ręcznie pikowanej płótno ze zszytych nici naciągnięte jest ramą. Projekt jest drukowany na płótnie i dopracowywany ręcznie, aby uniknąć błędów i niedoskonałości. Techniką odlewniczą francuskiej firmy jest ręczne tkanie na krosnach płaskich lub czółenkowych. Proces ten, w całości oparty na działaniu człowieka, umożliwia uzyskanie prostych lub złożonych wzorów geometrycznych.Dywany, poduszki i wykładziny podłogowe Toulemonde Bochart na przestrzeni lat wprowadziło wiele produktów. Kolekcje dywanów charakteryzują się oryginalnością. W szczególności kolekcja Designers bawi się liniami i kolorami, tworząc przyciągające wzrok kombinacje. Patterns skupia się na formalnym rygorze, aby stworzyć harmonię i geometryczną precyzję. Wykorzystaniu nowoczesnych materiałów, takich jak polipropylen, towarzyszy kunszt w produktach takich jak Nature, których połączenie przeszłości z teraźniejszością stało się stylistycznym znakiem rozpoznawczym firmy transalpine. Kolekcja Access jest przyjemnie zagmatwana dzięki licznym propozycjom, które nakładają się na wzory i solidne geometrie w nieuchwytnym i introspektywnym stylu etnicznym. Użycie poliestru i wiskozy kontrastuje z jedwabiem dla sugestywnej gry faktur. Liczne produkty przeznaczone są do wypoczynku i relaksu. Kolekcję poduszek Toulemonde Bochart wzbogaca haft ręczny o regularnych liniach, egzotycznych motywach czy oryginalnych nadrukach. Również tutaj wykorzystanie wełny i polipropylenu podkreśla kosmopolityczny charakter firmy. Od samego początku firma rodzinna wyspecjalizowała się w wyposażeniu mieszkań. Od lat 80. firma otworzyła swoje drzwi dla francuskich i międzynarodowych projektantów, rozwijając swoją skłonność do innowacji i zatrudniając kreatywne umysły, które zapewniły kolekcjom firmy solidną reputację. Toulemonde Bochart, coraz częściej zwracający się na rynki zagraniczne i z powodzeniem eksportujący swoją filozofię, potwierdził swoją rolę głównego gracza na scenie międzynarodowej dzięki udziałowi w targach meblowych i wzorniczych oraz innych wydarzeniach - od Salone del Mobile w Mediolanie po Paris Déco, oraz targi Maison & Objet w Paryżu.Kupuj dywany Toulemonde Bochart onlineDywany, poduszki i pokrowce tchną nowe życie w pomieszczenia. Znajdź najlepsze projekty Toulemonde Bochart na stronach Maximus Design Shop.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek