Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka ogrodowa stalowa Skargaarden Resö Zobacz większe

Ławka ogrodowa stalowa Skargaarden Resö

KOD: 250sdskargaardenresö

ID: 237288

Rok produkcji2013
ProjektantMatilda Lindblom
ProducentSkargaarden

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Skargaarden Resö

Ławka ogrodowa stalowa

Dane techniczne

Sz:100
Gł:47
Wys:45
Sz: 10 kg
Wysokość siedziska: 45

Opis

Autostrada E6 prowadzi aż do Kirkenes, na dalekiej północy Skandynawii, gdzie Norwegia spotyka się z Rosją. Ale podróżnicy, którzy skręcają w Kragenäs w Bohuslän na szwedzkim zachodnim wybrzeżu i podążają drogą przez dwa mosty, kończą w Resö. Resö to wioska rybacka, która odmówiła śmierci i stała się celem turystycznym. Tutaj można usiąść na werandzie pensjonatu nad morzem i napić się piwa. A gdy spojrzysz na archipelag, łatwo wpadniesz na pomysł na krzesło.

Ten, który zestawia miękkie i pełne wdzięku linie stali z solidną nośnością tkaniny. Krzesło, które można zmieniać, nie stając się niewyraźne; krzesło, które jest najbardziej towarzyskie i najszczęśliwsze w grupie. Więc po prostu wychodzisz z werandy, idziesz do domu i projektujesz swoje krzesło. Ci, którzy nie skręcą w Resö, mają jeszcze 1600 km do Kirkenes. Po drodze mijają Narvik, port, z którego ruda żelaza z Kiruny jest transportowana na stal. Krąg się zamyka, nawet jeśli nadal jesteś w Bohuslän.

Seria jadalniana ze stali i tkaniny: Standardowo dostępna w kolorze białym i grafitowym, ale dostępna również na zamówienie w różnych kolorach.

Tagi

Skargaarden, Matilda Lindblom, Resö, Meble ogrodowe, Ławki ogrodowe, ławka ogrodowa, Ławki ogrodowe w stylu współczesnym, Metalowe ławki ogrodowe, Stalowe ławki ogrodowe, Stal malowana proszkowo Ławki ogrodowe

Napisz opinię

Ławka ogrodowa stalowa Skargaarden Resö

Ławka ogrodowa stalowa Skargaarden Resö

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek