Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Sidel

Sidel - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Sidel: odkryj ceny, katalogi i nowości

Założona w latach pięćdziesiątych firma Sidel była małą firmą rzemieślniczą, która miała niewiele miejsca na fizyczne poruszanie się, ale dużo miejsca na pomysły. Działalność rozpoczęła się jako stolarnia dedykowana do produkcji okien, drzwi, okiennic i mebli drewnianych. Z biegiem czasu Giuseppe Damiani, który był nastolatkiem, zyskuje coraz więcej miejsca na pomysł stworzenia produktu wyjątkowego i innowacyjnego, kierując się także chęcią wyróżnienia się i uczynienia różnicy.W latach 70-tych w warsztacie znalazło się miejsce na większe magazyny oraz więcej miejsca na lady i maszyny do obróbki okien drewnianych.Ale rzeczywista produkcja ram okiennych na dużą skalę rozpoczęła się na początku lat 80-tych wraz ze stworzeniem okna o nazwie Leader. Od tego czasu firma Sidel srl, będąca ciągłą ewolucją, wprowadziła na rynek inne linie ram, zarówno z drewna, jak i drewniano-aluminiowego, o różnych profilach, aby sprostać różnym potrzebom architektonicznym.Ale wszystko zawsze z jednym mianownikiem: drewno.Narodziny stylu Made in Sidel.okno boczneDziś Made in Sidel to jakość i wiele więcej: odpowiedzialność społeczna, ochrona środowiska, dobrze zorganizowana sieć biznesowa i aktywna obsługa klienta. Nasze produkty wykonujemy w „tradycyjny sposób”, co pozwala nam na tworzenie trwałych produktów z biegiem czasu.Zgodnie z życzeniem rodziny Damiani, która do dziś jest liderem Sidel, nowoczesne technologie i zautomatyzowane procesy to narzędzia poprawiające estetykę, funkcjonalność i bezpieczeństwo.Nadrzędnym celem jest zawsze zaskakiwanie naszych klientów produktami wysokiej jakości, pasującymi do różnych stylów i gustów, idealnie dopasowanych do każdego domu i każdego.Znacznie więcej niż przemysł, znacznie więcej niż rzemiosło: to jest Made in Sidel.- Wszystkie okna produkowane przez Sidel, zarówno drewniane jak i drewniano-aluminiowe, są w całości wykonane we Włoszech.- Oznaczenie CE potwierdza zgodność z wymaganiami norm Uni En 14351-1 i Uni 13659 w zastosowaniu Dyrektywy Wspólnoty 89/106/WE.- Wszystkie powłoki wykonujemy wyłącznie farbami wodnymi, aby finalny produkt był w 100% ekologiczny.- Wszystkie produkty Sidel objęte są 10-letnią gwarancją, co świadczy o jakości produktów.Wykorzystywane są materiały i procesy produkcyjne.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek