Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Hamak Batyline® Royal Botania Wave Zobacz większe

Hamak Batyline® Royal Botania Wave

KOD: 250sdroyalbotaniawave

ID: 231088

ProjektantErik Nyberg, Gustav Ström
ProducentRoyal Botania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Royal Botania Wave

Hamak Batyline®

Opis

Hamak WAVE został zaprojektowany przez Erika Nyberga i Gustava Stroma i jest produkowany przez Royal Botania przy użyciu tylko najlepszych rzemieślników i najbardziej luksusowych materiałów. Hamak został zaprezentowany na targach The Hotel Show w Dubaju w czerwcu 2008 roku, gdzie spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem projektowym. Podczas największych europejskich targów designu MAIDON&OBJECT Outdoor/Indoor, firma WAVE zajęła zaszczytne miejsce na targach, uznając wyjątkowość swojego projektu. Jest postrzegany jako mebel ogrodowy w osobnej kategorii, ponieważ nie jest ani hamakiem, leżakiem ani parasolem. Jest to dzieło przemyślane, które łączy funkcjonalność z pięknem i elegancją, a wszyscy, którzy go widzą, od razu zdają się chcieć je posiadać. Fala kontynuowała swój sukces w Paryżu 2008 zatrzymując wielu odwiedzających na swoich torach, sprawiając, że się uśmiechali, wskazywali i komentowali piękno i elegancję. Osiągnął bezprecedensowy poziom zasięgu i zdobył na obu pokazach dwie nagrody za wzornictwo Les Decouvertes za kreatywność, realizację innowacji i jakość oraz Coup doe Coeur za ulubiony projekt pokazów. WAVE został wybrany jako ulubiony produkt MAISON&OBJECT przez kilka magazynów, takich jak Le Ligaro Madame, Marie Claire Maison, Architectural Design, Connaissances des Arts i Made in Design. Nie wspominając o zasięgu online na całym świecie. WAVE jest zbudowany z elektropolerowanej stali nierdzewnej i 2 rodzajów tkaniny perforowanej, jednej dla górnej części dachu, a drugiej dla części siedzącej.

Tagi

Royal Botania, Wave, meble ogrodowe, hamaki, hamaki, hamaki w stylu współczesnym, hamaki tekstylne, hamaki z włókien syntetycznych, hamaki Batyline®, hamaki samonośne

Napisz opinię

Hamak Batyline® Royal Botania Wave

Hamak Batyline® Royal Botania Wave

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek