Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski kwadratowy mahoniowy stolik ogrodowy Royal Botania Vigor Lounge Zobacz większe

Niski kwadratowy mahoniowy stolik ogrodowy Royal Botania Vigor Lounge

KOD: 250sdroyalbotaniavigorlounge

ID: 231084

ProjektantFrank Boschman
ProducentRoyal Botania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Royal Botania Vigor Lounge

Niski kwadratowy mahoniowy stolik ogrodowy

Opis

Klasyczny łącznik na jaskółczy ogon to wizualny znak firmowy kolekcji VIGOR. Dzięki szorstkim belkom górnym z drewna tekowego i mahoniu połączonym z aluminiowymi ramami bazowymi, VIGOR łączy nowoczesną prostotę z ponadczasowym wyglądem drewna. To kolekcja, która się nie datuje.
Praktyczność to kolejna zaleta, ponieważ poduszki można łatwo zdjąć i przechowywać w okresie zimowym.
W 2015 roku wprowadzamy VIGOR Modular Lounge. Nowe, niskie podstawy zapewniają idealną platformę, na której można zbudować kombinację poduszek, oparcia i podpór bocznych. Każda podstawka tworzy również samodzielny stół niskiego poziomu.
Na wierzch możesz wybrać teak lub mahoń. Aluminiowe podstawy są dostępne w oryginalnej bieli, a także w nowych wykończeniach w kolorze czarnym i piaskowym.

Tagi

Royal Botania, Frank Boschman, Vigor Lounge, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki kawowe aluminiowe, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe z mahoniu , Stoliki aluminiowe malowane proszkowo, Stoliki kwadratowe, Stoliki niskie, Stoliki ogrodowe w stylu współczesnym, Stoliki boczne Wood Garden, Stoliki aluminiowe Garden, Stoliki metalowe Garden, Stoliki ogrodowe Mahogany, Stoliki boczne Garden Malowane proszkowo z aluminium

Napisz opinię

Niski kwadratowy mahoniowy stolik ogrodowy Royal Botania Vigor Lounge

Niski kwadratowy mahoniowy stolik ogrodowy Royal Botania Vigor Lounge

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek