Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły stolik kawowy z polietylenu z oświetleniem Plust T Ball LIGHT Zobacz większe

Okrągły stolik kawowy z polietylenu z oświetleniem Plust T Ball LIGHT

KOD: 250sdplusttballlight

ID: 224023

Rok produkcji2010
ProjektantAlberto Brogliato
ProducentPlust
CenaCena od 427.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Plust T Ball LIGHT

Okrągły stolik kawowy z polietylenu z oświetleniem

Opis

Podświetlany stół z blatem PE dostępny w różnych kolorach.
Pierwotnie został stworzony, aby pasował do rodziny „Gumball”; jednak jego prosty i harmonijny kształt sprawia, że jest szczególnie wszechstronny, pozwalając na łączenie go z dowolnym innym elementem kolekcji PLUST.
Design : Alberto Brogliato

PODSTAWOWE KOLORY
Neutralny-biały
Neutralny-Tortora
Neutralny-Fuksja
Neutralny-Pearl czarny
Neutralny-Złoty rdza

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Materiał: Polietylen
Waga brutto: 12,4
Zastosowanie: WEWNĄTRZ / NA ZEWNĄTRZ

Tagi

Plust, Alberto Brogliato, T Ball, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe plastikowe, Stoliki kawowe z polietylenu (PE), Stoliki kawowe okrągłe, Niskie Stoliki kawowe, Stoliki kawowe ze światłem, Stoliki kawowe z miejscem do przechowywania, Stoliki boczne w stylu współczesnym, Stoliki boczne z tworzywa sztucznego, Stoliki boczne z polietylenu (PE)

Napisz opinię

Okrągły stolik kawowy z polietylenu z oświetleniem Plust T Ball LIGHT

Okrągły stolik kawowy z polietylenu z oświetleniem Plust T Ball LIGHT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek