Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon jasny Polietylen Plust SAVING/SPACE/VASE LIGHT Zobacz większe

Wazon jasny Polietylen Plust SAVING/SPACE/VASE LIGHT

KOD: 250sdplustsaving/space/vaselight

ID: 224022

Rok produkcji2009
ProjektantJoe Velluto
ProducentPlust
CenaCena od 359.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Plust SAVING/SPACE/VASE LIGHT

Wazon jasny Polietylen

Opis

Jasny słój płynnych form uzyskuje się przez sprasowanie świeżo wyjętego z formy, gdy materiał jest jeszcze elastyczny.
Płynność w wyniku nieoczekiwanych kształtów, pomaga stworzyć atmosferę delikatnego światła, która jest inna dla każdej lampy, niepowtarzalna, ale seryjna. Dostępna podstawa stabilizująca lub podstawa stabilizująca i mocująca do podłoża.
Wzór : Joe Velluto

PODSTAWOWE KOLORY
Neutralny

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Materiał: Polietylen
Waga brutto: Kg 18,3
Zastosowanie: INDOOR / OUTDOOR

Tagi

Plust, Joe Velluto, SSV, Meble ogrodowe, Wazony ogrodowe, Wazon ogrodowy, Wazony ogrodowe w stylu współczesnym, Wazony ogrodowe Design, Wazony ogrodowe z tworzywa sztucznego, Wazony ogrodowe z polietylenu (PE), Wazony ogrodowe ze światłem

Napisz opinię

Wazon jasny Polietylen Plust SAVING/SPACE/VASE LIGHT

Wazon jasny Polietylen Plust SAVING/SPACE/VASE LIGHT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek