Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny stolik kawowy Piet Boon ANNET Zobacz większe

Prostokątny stolik kawowy Piet Boon ANNET

KOD: 250sdPBC11.35/36.01.01

ID: 223426

ProjektantPiet Boon
ProducentPiet Boon

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Piet Boon ANNET

Prostokątny stolik kawowy

Dane techniczne

Małe: 120 x 60 x 32 cm. | 47 1/4'' x 23 5/8'' x 12 5/8'' cali.

Duży: 120 x 120 x 32 cm. | 47 1/4'' x 47 1/4'' x 12 5/8'' cali.

Opis

Niskoprofilowy stolik kawowy ANNET ucieleśnia filozofię Studio Piet Boon, polegającą na równowadze funkcjonalności, estetyki i indywidualności. ANNET wyjątkowo dobrze komponuje się z gamą relaksujących krzeseł, ławek i leżanek na zewnątrz NIEK i GIJS. Stolik kawowy ANNET to ponadczasowy i trwały klasyczny design do każdej zewnętrznej przestrzeni mieszkalnej.

Materiał: Rama iroko z połączeniami ze stali nierdzewnej.

Tagi

Piet Boon, GIJS & ANNET outdoor, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki prostokątne, Stoliki ogrodowe w stylu współczesnym, Stoliki ogrodowe z drewna stoliki boczne

Napisz opinię

Prostokątny stolik kawowy Piet Boon ANNET

Prostokątny stolik kawowy Piet Boon ANNET

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek