Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sadzarka Poleasy® Myyour NONVASO Zobacz większe

Sadzarka Poleasy® Myyour NONVASO

KOD: 250sdmyyournonvaso

ID: 217036

ProjektantMassimo Zaniboni
ProducentMyyour
CenaCena od 390.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Myyour NONVASO

Sadzarka Poleasy®

Dane techniczne

Materiał:
Projekt i technologia to nie jedyne czynniki, które wyróżniają produkty Myyour: również dlatego, że jeśli chodzi o materiały, ta firma z siedzibą w Padwie we Włoszech jest w stanie w pełni wyraża się dzięki nowemu i specjalnemu rodzajowi polietylenu o nazwie Poleasy®. Poleasy® został opracowany po długich latach badań. W rzeczywistości nasze badania koncentrowały się na znalezieniu sposobu na wyeliminowanie mikroporowatych powierzchni, które z czasem są odpowiedzialne za powstawanie antyestetycznych patyn lub pęknięć. Poleasy®, wyłącznie międzynarodowy patent, całkowicie rozwiązał ten problem, zapewniając zwartość powierzchni kreacji Myyour i lepszą wydajność pod względem trwałości, zmywalności i jasności kolorów.

W90 x D100 x S35 cm< /p>

Opis

Nie bycie garnkiem, ale bycie nim w istocie/nieobecnością: nie dylemat intelektualny, ale idea otwarta na nieskończone możliwości.
Pustka jako wolna przestrzeń, wolna od smutku materii, z inspirującą formą, surrealistyczna, ale obecna, konkretna i realna.
Eureka moment na rozszerzenie percepcji: wewnątrz, ponad, poprzez. Ale czy to nie był garnek?

Tagi

Myyour, Massimo Zaniboni, Meble ogrodowe, Donice, Przegrody ogrodowe, donice, przegrody ogrodowe, Donice plastikowe, Donice z polietylenu (PE), Donice Poleasy®, Przegrody z tworzywa sztucznego, Polietylen (PE) Przegrody ogrodowe, Przegrody Poleasy®

Napisz opinię

Sadzarka Poleasy® Myyour NONVASO

Sadzarka Poleasy® Myyour NONVASO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek