Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wysoki wazon ogrodowy z lampką Mobika Garden VERONA Zobacz większe

Wysoki wazon ogrodowy z lampką Mobika Garden VERONA

KOD: 250sdmobikagardenverona

ID: 214374

ProducentMobika Garden
CenaCena od 445.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Mobika Garden VERONA

Wysoki wazon ogrodowy z lampką

Dane techniczne

100 x 36 x 70 cm
15 kg

Opis

Podświetlana donica na kwiaty do użytku na zewnątrz. Standardowe uszczelnienie IP55, 2m dwufazowy przewód zasilający bez wyłącznika, napięcie 230V-240V, 50Hz-60Hz, klasa ochrony elektrycznej 2, żarówka 18W w zestawie.

Materiały: Polimer o wysokiej gęstości
Kolory: Biały

Tagi

MOBIKA GARDEN, Meble ogrodowe, Wazony ogrodowe, wazon ogrodowy, Plastikowe wazony ogrodowe, Wazony ogrodowe ze światłem, Wysokie wazony ogrodowe

Napisz opinię

Wysoki wazon ogrodowy z lampką Mobika Garden VERONA

Wysoki wazon ogrodowy z lampką Mobika Garden VERONA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek