Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy metalowy podnóżek ogrodowy Memedesign Lolita Zobacz większe

Kwadratowy metalowy podnóżek ogrodowy Memedesign Lolita

KOD: 250sdmemedesignlolita

ID: 212828

ProducentMemedesign
CenaCena od 537.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Memedesign Lolita

Kwadratowy metalowy podnóżek ogrodowy

Dane techniczne

70 x 70 x wys. 36 cm

Opis

Lolita to kolekcja składająca się z sofy, fotela, pufy i stolika kawowego, dostępna zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego.
Wariant zewnętrzny nadaje się szczególnie na tarasy, baseny, ogrody, werandy, altany. Do użytku w pomieszczeniach dobrze komponuje się z miejskimi i współczesnymi środowiskami z odrobiną koloru, stylu i wyrafinowania.

Do użytku na zewnątrz
- Konstrukcja ze stali i siatki
- Dostępna w 15 kolorach RAL kolekcji
- Zabieg kataforezy

Do użytku wewnątrz
- Konstrukcja stalowa
- Dostępne w 15 kolorach RAL z naszej kolekcji oraz 2 kolorach metali „Privé” ORO/GOLD i RAME/MIEDZI.

Materiał:
Stal do konstrukcji podstawy + siatka druciana
Tkanina na poduszki

Wykończenia:
lakier matowy do konstrukcji podstawy

Konserwacja:
Do czyszczenia elementu stalowego należy używać wyłącznie wody, ewentualnie z dodatkiem neutralnych detergentów (pH 7) i charakteryzującej się lekkimi dodatkami. Używaj miękkich, nierysujących ściereczek. Unikaj nadmiernego pocierania.

Kolekcja Memedesign coraz bardziej otwiera się na świat outdooru.
Kolekcja outdoorowa LOLITA, zaprojektowana przez studio Viganò, charakteryzująca się zdecydowanie nowoczesnym gustem, rygorystyczną estetyką, ale złagodzoną przez duże zaokrąglone podłokietniki i skoordynowaną tkaninę outdoorową, jest jedną z najważniejszych nowości 2020 roku.
Części metalowe są poddawane obróbce kataforezy, a następnie malowane na kolory z kolekcji RAL. Następnie łączy się je z dodatkami tekstylnymi, pufami i poduszkami, charakteryzującymi się wysoce technicznymi (i opatentowanymi) materiałami, odpornymi na działanie promieni słonecznych, przeciw roztoczom i pleśni.
Dzięki tym materiałom produkt nadaje się do użytku na zewnątrz, odporny na działanie czynników atmosferycznych w przypadku części metalowej oraz na działanie promieni słonecznych w przypadku części z tkaniny.
LOLITA składa się z sofy (cm 150 x 81,5 x 63h), fotela (cm 85 x 81,5 x 63h), stolika kawowego (cm 53 x 53 x 52h) oraz podnóżka, który może również pełnić funkcję drugiego stolika bocznego (cm 70 x 70 x 36h). Tkanina dostępna jest w różnych kolorach, które można łączyć z kolorami RAL metalowej ramy.
Kolekcja przydatna dla sektorów kontraktowych (hotele, ośrodki wypoczynkowe), ale także mieszkaniowych (ogrody prywatne i tarasy). Przytulny i relaksujący wypoczynek na świeżym powietrzu.

Tagi

MEMEDESIGN, Lolita, Meble ogrodowe, Podnóżki ogrodowe, Podnóżki ogrodowe, Podnóżki ogrodowe w stylu współczesnym, Metalowe podnóżki ogrodowe, Podnóżki ogrodowe Square

Napisz opinię

Kwadratowy metalowy podnóżek ogrodowy Memedesign Lolita

Kwadratowy metalowy podnóżek ogrodowy Memedesign Lolita

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek