Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


2-osobowa metalowa sofa ogrodowa Memedesign Lolita Zobacz większe

2-osobowa metalowa sofa ogrodowa Memedesign Lolita

KOD: 250sdmemedesignlolita

ID: 212826

ProducentMemedesign
CenaCena od 847.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Memedesign Lolita

2-osobowa metalowa sofa ogrodowa

Dane techniczne

150 x 81,5 x wys. 63 cm

Opis

Lolita to kolekcja składająca się z sofy, fotela, pufy i stolika kawowego, dostępna zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego.
Charakteryzuje się rygorystyczną estetyką, którą łagodzą duże zaokrąglone podłokietniki i tkaniny skoordynowane z kolorystyką RAL stalowej konstrukcji podstawy.
Wariant zewnętrzny nadaje się szczególnie na tarasy, baseny, ogrody, werandy, altany. Do użytku w pomieszczeniach dobrze komponuje się z miejskimi i współczesnymi środowiskami z odrobiną koloru, stylu i wyrafinowania.

Do użytku na zewnątrz
- Konstrukcja ze stali i siatki
- Dostępna w 15 kolorach RAL kolekcji
- Zabieg kataforezy
- Poduszki
Do każdego siedziska zalecany jest zestaw poduszek, czyli jeden komplet na fotel i dwa komplety na sofę. Każdy zestaw składa się z 3 poduszek, które również można dokupić osobno. Poduszki kompletowe i pojedyncze identyfikowane są następującymi kodami:
o OG 16 000 – komplet 3 poduszek
o OG 16 101 – poduszka „siedziska”
o OG 16 102 – poduszka oparcia
o OG 16 103 – mała poduszka
Tkaniny (charakterystykę techniczną tkanin zewnętrznych można znaleźć w karcie technicznej dotyczącej tkanin)

Do użytku wewnętrznego
- Konstrukcja stalowa
- Dostępne w 15 kolorach RAL z naszej kolekcji oraz 2 kolorach metalu „Privé” ORO/GOLD i RAME/MIEDZI.
- Poduszki
Do każdego siedziska zalecany jest zestaw poduszek, czyli jeden komplet na fotel i dwa komplety na sofę. Każdy zestaw składa się z 3 poduszek, które również można dokupić osobno. Poduszki kompletowe i pojedyncze identyfikowane są następującymi kodami:
o OG 16 000 – komplet 3 poduszek
o OG 16 101 – poduszka „siedziska”
o OG 16 102 – poduszka oparcia
o OG 16 103 – mała poduszka
Tkaniny (charakterystykę techniczną tkanin outdoorowych można znaleźć w karcie technicznej dotyczącej tkanin)

Materiał:
Stal do konstrukcja podstawy + siatka druciana
Tkanina na poduszki

Wykończenia:
lakier matowy konstrukcji podstawy

Konserwacja:
Do czyszczenia element stalowy, używać tylko wody, ewentualnie z dodatkiem neutralnych detergentów (pH 7) i charakteryzujących się lekkimi dodatkami. Używaj miękkich, nierysujących ściereczek. Unikaj nadmiernego pocierania. Aby wyczyścić tkaniny, zapoznaj się z folderem Tkaniny

-Porada zakupowa: zawsze określaj przeznaczenie (wewnątrz lub na zewnątrz), ilość poduszek i rodzaj tkaniny na poduszki

Kolekcja Memedesign coraz bardziej otwiera się na świat outdooru.
Kolekcja outdoorowa LOLITA, zaprojektowana przez studio Viganò, charakteryzująca się zdecydowanie nowoczesnym gustem, rygorystyczną estetyką, ale złagodzoną przez duże zaokrąglone podłokietniki i skoordynowaną tkaninę outdoorową, jest jedną z najważniejszych nowości 2020 roku.
Części metalowe są poddawane obróbce kataforezy, a następnie malowane na kolory z kolekcji RAL. Następnie łączy się je z dodatkami tekstylnymi, pufami i poduszkami, charakteryzującymi się wysoce technicznymi (i opatentowanymi) materiałami, odpornymi na działanie promieni słonecznych, przeciw roztoczom i pleśni.
Dzięki tym materiałom produkt nadaje się do użytku na zewnątrz, odporny na działanie czynników atmosferycznych w przypadku części metalowej oraz na działanie promieni słonecznych w przypadku części z tkaniny.
LOLITA składa się z sofy (cm 150 x 81,5 x 63h), fotela (cm 85 x 81,5 x 63h), stolika kawowego (cm 53 x 53 x 52h) oraz podnóżka, który może również pełnić funkcję drugiego stolika bocznego (cm 70 x 70 x 36h). Tkanina dostępna jest w różnych kolorach, które można łączyć z kolorami RAL metalowej ramy.
Kolekcja przydatna dla sektorów kontraktowych (hotele, ośrodki wypoczynkowe), ale także mieszkaniowych (ogrody prywatne i tarasy). Przytulny i relaksujący wypoczynek na świeżym powietrzu.

Tagi

MEMEDESIGN, Lolita, Meble ogrodowe, Sofy ogrodowe, Sofy ogrodowe, Sofy ogrodowe w stylu współczesnym, Sofy ogrodowe metalowe, Sofy ogrodowe 2-osobowe, Sofy ogrodowe Sled Base, Sofy rekreacyjne na świeżym powietrzu

Napisz opinię

2-osobowa metalowa sofa ogrodowa Memedesign Lolita

2-osobowa metalowa sofa ogrodowa Memedesign Lolita

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek