Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tkaninowa rabata ogrodowa Longhi DOLCEVITA Zobacz większe

Tkaninowa rabata ogrodowa Longhi DOLCEVITA

KOD: 250sdX175

ID: 210626

ProjektantAmmannati & Vitelli
ProducentLonghi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Longhi DOLCEVITA

Tkaninowa rabata ogrodowa

Dane techniczne

105 x 115 x 73 cm
stołek: 105 x 55 cm

Opis

Dolcevita - Struktura z włókna szklanego, ręcznie układana warstwami w dwóch dopasowanych formach, męskiej i żeńskiej. Po wyjęciu z form obie konstrukcje są obrabiane i uszczelniane metalicznym tynkiem o wysokiej odporności. Konstrukcja zewnętrzna wykończona jest w kolorze czarnym lub białym żelkotem, a w przypadku kolorów metalicznych jest ręcznie malowana i utwardzana w piecu.
Wyściółka z pianki poliuretanowej o dużej gęstości i pokryta dakronem. Poduszki ze średniej grubości pianki poliuretanowej pokrytej dakronem.
Tapicerka ze skóry i tkaniny jest całkowicie zdejmowana.
Kolory ramek zewnętrznych: Błyszczący biały, Błyszczący czarny.
Wykończenia metaliczne: brąz, szary, niebieski.
Nie wystawiaj produktu na działanie warunków atmosferycznych, czynników atmosferycznych ani źródeł ciepła o temperaturze powyżej 40°C. Również produkty do użytku na zewnątrz mogą być narażone na działanie czynników atmosferycznych.

Tagi

Longhi, Ammannati & Vitelli, Bellagio – kolekcja In&Out, Meble ogrodowe, Łóżka ogrodowe, Łóżka ogrodowe, Łóżka ogrodowe w stylu współczesnym, Łóżka ogrodowe z tkaniny

Napisz opinię

Tkaninowa rabata ogrodowa Longhi DOLCEVITA

Tkaninowa rabata ogrodowa Longhi DOLCEVITA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek