Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły stolik ogrodowy z aluminium malowanego proszkowo Kok Maison Sienna Zobacz większe

Okrągły stolik ogrodowy z aluminium malowanego proszkowo Kok Maison Sienna

KOD: 250sdM306/M307

ID: 205588

Rok produkcji2019
ProducentKok Maison
CenaCena od 392.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kok Maison Sienna

Okrągły stolik ogrodowy z aluminium malowanego proszkowo

Dane techniczne

M306 - wys. 38 x gł. 60 cm
M307 - wys. 45 x gł. 80 cm

Opis

Całkowicie skonstruowany z malowanego proszkowo aluminium w kolorze przydymionym Blanc fumée, okrągły stolik ogrodowy Sienna ma swój blat perforowany z koncentrycznymi otworami, aby uniknąć stojącej wody i możliwego wypaczenia z powodu ciepła.

Wyposażony w zestaw nylonowych płoz i dostarczany zmontowany, jest przystosowany do użytku na zewnątrz. Jego zdecydowanie współczesna, ultra-niska linia sprawia, że jest to bardzo piękny stół do wnętrz, który przetrwa próbę czasu. Pasuje do wszystkich naszych krzeseł ogrodowych z syntetycznego lub naturalnego rattanu, w tym kolekcji Tobago, Vegas, Biarritz, Grand père (żywica Dune) i Antibes.

Tagi

Kok Maison, Sienna, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe aluminiowe, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe aluminiowe malowane proszkowo, Stoliki kawowe okrągłe, Współczesne Stylowe stoliki boczne ogrodowe, aluminiowe stoliki boczne ogrodowe, metalowe stoliki boczne ogrodowe, aluminiowe stoliki boczne ogrodowe malowane proszkowo

Napisz opinię

Okrągły stolik ogrodowy z aluminium malowanego proszkowo Kok Maison Sienna

Okrągły stolik ogrodowy z aluminium malowanego proszkowo Kok Maison Sienna

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek