Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Miniki

Miniki - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Miniki: odkryj ceny, katalogi i nowości

miniki to pierwszy system kuchenny, który po użyciu zamienia się w podniesiony kredens. Nic nie zdradza faktycznej funkcji tego mebla. Zaskoczenie tym większe, gdy po otwarciu pojawia się w pełni funkcjonalna kuchnia. Wszystkie wymagania kuchni są zorganizowane na najmniejszej powierzchni. A miejsca często brakuje.Dostępne są różne moduły dla wszystkich indywidualnych wymagań. Moduły te można łączyć według każdego gustu, dzięki czemu oferują idealną kuchnię do wszystkich celów. Od minikuchni, poprzez aneksy kuchenne, po w pełni wyposażone kuchnie jadalne – to sprawia, że miniki jest elastycznym, wszechstronnym systemem kuchennym.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek