Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski prostokątny stolik kawowy Ici Et Là Empreintes Zobacz większe

Niski prostokątny stolik kawowy Ici Et Là Empreintes

KOD: 250sdicietlàempreintes

ID: 197862

ProjektantJosep Cerda
ProducentIci Et Là

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ici Et Là Empreintes

Niski prostokątny stolik kawowy

Dane techniczne

120 x 80 x 40 cm.
Waga: 30 kg.

Opis

Art design Stolik kawowy, wykonany ręcznie przez katalońskiego artystę Josepa Cerdá. Każdy stół jest wyjątkowy. Na wierzchu znajdują się odciski różnych gatunków botanicznych.

Materiały: kamień sztuczny (cement, naturalna żywica i włókno szklane), naturalny pigment i wosk.
Stopy i rama ze stali patynowanej
Zastosowanie: wewnątrz i na zewnątrz
Opcje: na miarę: rozmiar, top wzór i kolor

Josep Cerdà proponuje nową linię nowe autorskie meble, zrealizowane z innowacyjnego systemu ekstrakcji form bezpośrednich w środowisku naturalnym, co pozwala na odtworzenie detali ruchomego i zmiennego aspektu środowiska naturalnego. Te rzeźby mebli chcą naprawić odcisk krótkotrwałego. Są połączeniem lśniącego żelaza i sztucznego kamienia. Wykończenia realizowane są za pomocą jednej łyżki pigmentów i naturalnych składników. W ten sposób podkreślamy różne aspekty natury poprzez akty poetyckie.

Tagi

ICI ET LÀ, Empreintes, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe z żywicy, Stoliki kawowe z tworzywa sztucznego, Stoliki kawowe z żelaza, Kawa Stoliki do salonu, Stoliki prostokątne, Stoliki niskie, Stoliki ogrodowe w stylu współczesnym, Stoliki boczne Metal Garden, Stoliki boczne Resin Garden, Stoliki boczne z tworzywa sztucznego, Stoliki boczne Iron Garden

Napisz opinię

Niski prostokątny stolik kawowy Ici Et Là Empreintes

Niski prostokątny stolik kawowy Ici Et Là Empreintes

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek