Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niska kwadratowa doniczka ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Zen Zobacz większe

Niska kwadratowa doniczka ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Zen

KOD: 250sdhobbyflowerzen

ID: 197453

ProjektantJordi Vilardell
ProducentHobby Flower
CenaCena od 349.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Hobby Flower Zen

Niska kwadratowa doniczka ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem

Dane techniczne

45 x 45 x 45 cm

Opis

Niska kwadratowa doniczka ze stali nierdzewnej z automatycznym podlewaniem.

KOLORY: CORTEN, PLOMB, BIAŁY

ZEN
Innowacyjna Hydrosadzarka wykonana z wysokiej jakości materiałów i najnowszej technologii. Hydroplanter Zen zamienia się w praktyczny projekt, ubrany w kolory bieli, ołowiu i kroju.
Wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na wszelkiego rodzaju korozję i idealnej do wszelkiego rodzaju przestrzeni projektowych. Ta kolekcja uzupełni Twoje przestrzenie, nadając im odrobinę nowoczesności, elegancji i świeżości.

Tagi

Hobby Flower, Jordi Vilardell, Zen, Meble ogrodowe, Donice, Rośliny Doniczki, Dekoracje roślin, Sadzarka, Doniczka, Donice w stylu współczesnym, Donice ze stali nierdzewnej, Donice metalowe, Niskie donice, Donice kwadratowe, Doniczki w stylu współczesnym, Doniczki ze stali nierdzewnej , Metalowe doniczki do roślin, doniczki do roślin z automatycznym nawadnianiem, kwadratowe doniczki do roślin, niskie doniczki do roślin, sadzarka wodna

Napisz opinię

Niska kwadratowa doniczka ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Zen

Niska kwadratowa doniczka ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Zen

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek