Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wysoka prostokątna donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Urban Zobacz większe

Wysoka prostokątna donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Urban

KOD: 250sdhobbyflowerurban

ID: 197448

ProducentHobby Flower
CenaCena od 389.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Hobby Flower Urban

Wysoka prostokątna donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem

Dane techniczne

65 x 25 x 75 cm
100 x 25 x 75 cm

Opis

Wysoka prostokątna doniczka ze stali nierdzewnej z automatycznym podlewaniem.

KOLORY: CORTEN, OŁOWIU, BIAŁY

MIEJSKI
Harmonia w środowisku miejskim. Jego elegancję podkreśla funkcjonalność. W harmonii ze środowiskiem miejskim, sadzarki Steel Out są specjalnie przygotowane do pracy na zewnątrz.

Tagi

Hobby kwiat, miejskie, meble ogrodowe, donice, donice na rośliny, dekoracje roślinne, donice, doniczki, donice w stylu współczesnym, donice ze stali nierdzewnej, donice metalowe, donice wysokie, donice prostokątne, donice na rośliny w stylu współczesnym, donice ze stali nierdzewnej, donice metalowe Doniczki, Rośliny Doniczki z automatycznym nawadnianiem, Prostokątne Doniczki, Wysokie Donice, Hydrosadzarka

Napisz opinię

Wysoka prostokątna donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Urban

Wysoka prostokątna donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Urban

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek