Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wysoka kwadratowa donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Urban Zobacz większe

Wysoka kwadratowa donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Urban

KOD: 250sdhobbyflowerurban

ID: 197447

ProducentHobby Flower
CenaCena od 305.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Hobby Flower Urban

Wysoka kwadratowa donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem

Dane techniczne

35 x 35 x 70 cm
35 x 35 x 90 cm

Opis

Wysoka kwadratowa doniczka ze stali nierdzewnej z automatycznym podlewaniem.

KOLORY : CORTEN, OŁOWIU, BIAŁY

MIEJSKI
Harmonia w środowisku miejskim. Jego elegancję podkreśla funkcjonalność. W harmonii ze środowiskiem miejskim, sadzarki Steel Out są specjalnie przygotowane do pracy na zewnątrz.

Tagi

Hobby kwiat, miejskie, meble ogrodowe, donice, doniczki na rośliny, dekoracje roślinne, donica, doniczka na rośliny, donice w stylu współczesnym, donice ze stali nierdzewnej, donice metalowe, donice wysokie, donice kwadratowe, donice na rośliny w stylu współczesnym, donice ze stali nierdzewnej, rośliny metalowe Doniczki, Rośliny Doniczki z automatycznym nawadnianiem, Kwadratowe Doniczki, Wysokie Donice, Hydrosadzarka

Napisz opinię

Wysoka kwadratowa donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Urban

Wysoka kwadratowa donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Urban

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek