Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wysoka donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Top Zobacz większe

Wysoka donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Top

KOD: 250sdhobbyflowertop

ID: 197443

ProjektantJordi Vilardell
ProducentHobby Flower
CenaCena od 425.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Hobby Flower Top

Wysoka donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem

Dane techniczne

38 x 38 x wys. 90 cm

Opis

Wysoka kwadratowa doniczka ze stali nierdzewnej z automatycznym podlewaniem.

KOLORY: CORTEN, LEAD, WHITE

TOP
Minimalistyczny Hydroplanter, kolekcja Top to wykonana ze stali nierdzewnej, dostępna w kolorze białym, ołowianym i corten, co nada Twoim przestrzeniom niepowtarzalnego i wyrafinowanego charakteru.
Jest idealnym uzupełnieniem tych przestrzeni, które inspirują spokój, harmonię i spokój.

Tagi

Hobby Flower, Jordi Vilardell, Top, Meble ogrodowe, Donice, Rośliny Doniczki, Dekoracje roślin, Sadzarka, Doniczka, Donice w stylu współczesnym, Donice ze stali nierdzewnej, Donice metalowe, Wysokie donice, Donice kwadratowe, Doniczki w stylu współczesnym, Doniczki ze stali nierdzewnej , Metalowe doniczki do roślin, doniczki do roślin z automatycznym nawadnianiem, kwadratowe doniczki do roślin, wysokie doniczki do roślin, sadzarka wodna

Napisz opinię

Wysoka donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Top

Wysoka donica ze stali nierdzewnej z automatycznym nawadnianiem Hobby Flower Top

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek