Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Meavo

Meavo - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Meavo: odkryj ceny, katalogi i nowości

Meavo to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą biurowych budek telefonicznych w celu poprawy samopoczucia pracowników, prywatności i produktywności w biurach na planie otwartym. Meavo zostało uruchomione w 2017 roku po tym, jak zdała sobie sprawę, że istniejące na rynku rozwiązania są albo zbyt drogie, albo nieodpowiednie. Celem Meavo było zaoferowanie opłacalnej alternatywy bez uszczerbku dla jakości i parametrów akustycznych naszych produktów. Twarz (model Camden 2-osobowy) lub Kolektywna (model Camden 4-osobowy). Budki telefoniczne Meavo zostały zaprojektowane tak, aby spełnić trzy obietnice:- Bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości budek telefonicznych ze wszystkimi wygodami w zakresie łączności (wtyczka USB, bezprzewodowa ładowarka do telefonu itp.), akustyki (redukcja hałasu o 31 dB) i estetyki.- Bezkonkurencyjny poziom personalizacji (+1000 kolorów dostępnych bez dodatkowych kosztów).- Produkcja przyjazna dla środowiska (+800 plastikowych butelek z recyklingu używanych w każdej kabinie).Oprócz jakości produktów Meavo szczyci się nienaganną obsługą, której celem jest to, aby klienci mogli szybko i bez najmniejszych ograniczeń logistycznych korzystać z budek telefonicznych. Ekipy Meavo bezpłatnie dostarczają i montują stoiska u klienta i opuszczają teren dopiero wtedy, gdy stoiska są gotowe do użytku, a opakowania zostały odebrane.Meavo ma teraz lokalne przedstawicielstwa na trzech największych rynkach europejskich (Niemcy i Francja) i wysyła swoje stoiska na cały kontynent. Dziesiątki salonów witają odwiedzających w kilku krajach. Jeśli chcieliby Państwo osobiście zobaczyć stoiska, prosimy o kontakt z obsługą Meavo. W pobliżu z pewnością będzie salon wystawowy!

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek