Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przedmiot dekoracyjny z drewna dębowego E15 BIG B Zobacz większe

Przedmiot dekoracyjny z drewna dębowego E15 BIG B

KOD: 250sdAC17

ID: 178429

Rok produkcji2015
ProjektantDavid Weeks Studio
ProducentE15

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
E15 BIG B

Przedmiot dekoracyjny z drewna dębowego

Dane techniczne

szer. 21,7 x gł. 6 x wys. 25 cm

Opis

BIG B to pomysłowy przedmiot z litego drewna inspirowany klasykiem nowoczesnego designu e15, stołem z litego drewna BIGFOOT™ i jego patronem, Bigfootem, który, jak się uważa, przemierza lasy Ameryki Północnej. Wykonany z nieprzetworzonego litego dębu o grubości materiału 60 mm, BIG B stanowi zabawny dodatek do każdego domu lub biura.

Tagi

e15, David Weeks Studio, Przedmioty dekoracyjne, Dekoracje domu, Przedmioty dekoracyjne, Przedmioty dekoracyjne w stylu współczesnym, Przedmioty dekoracyjne z drewna, Przedmioty dekoracyjne z litego drewna, Przedmioty dekoracyjne z dębu

Napisz opinię

Przedmiot dekoracyjny z drewna dębowego E15 BIG B

Przedmiot dekoracyjny z drewna dębowego E15 BIG B

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek