Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski prostokątny ogrodowy stolik boczny Diabla Clip Zobacz większe

Niski prostokątny ogrodowy stolik boczny Diabla Clip

KOD: 250sddiablaclip

ID: 175856

Rok produkcji2009
ProjektantJosé Antonio Gandía-Blasco
ProducentDiabla
CenaCena od 194.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Diabla Clip

Niski prostokątny ogrodowy stolik boczny

Dane techniczne

55x70x19h cm / 22"x28"x7"h

Opis

To nasza kolekcja Clip, jedna z najbardziej pomysłowych kolekcji Diabla, ponieważ pozwala stworzyć całą gamę różnych mebli za pomocą zaledwie dwóch elementów. Na przykład, dodając stolik do tego zewnętrznego fotela jako podnóżka, staje się on leżakiem. A jeśli zamienisz kilka z tych dwóch elementów w rzędzie, otrzymasz sofę z dowolną liczbą miejsc. Za wyglądem spontanicznych pociągnięć kryje się bardzo dokładnie przestudiowany projekt.

Wykonane z formowanego rotacyjnie polietylenu w 100% nadającego się do recyklingu.
Kolory: biały, różowy, czerwony, szary, antracyt, oliwkowa zieleń, piasek i brąz.

Tagi

Diabla, José Antonio Gandía-Blasco, Klip, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z tworzywa sztucznego, Stoliki kawowe z polietylenu (PE), Stoliki prostokątne , Niskie stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe w stylu współczesnym, Stoliki ogrodowe z tworzywa sztucznego, Stoliki boczne z polietylenu (PE) Ogrodowe

Napisz opinię

Niski prostokątny ogrodowy stolik boczny Diabla Clip

Niski prostokątny ogrodowy stolik boczny Diabla Clip

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek