Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka ogrodowa z betonu zbrojonego Cantiere Tri Plok PANCA LINEA Zobacz większe

Ławka ogrodowa z betonu zbrojonego Cantiere Tri Plok PANCA LINEA

KOD: 250sd414/415

ID: 167037

ProducentCantiere Tri Plok

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cantiere Tri Plok PANCA LINEA

Ławka ogrodowa z betonu zbrojonego

Dane techniczne

414: szer.179 x dł.46 x wys.48 cm - Waga: 300 kg
415: szer.220 x dł.46 x wys.48 cm - Waga: 400 kg

Opis

Linea to jednoczęściowa ławka bez oparcia wykonana ze zbrojonego betonu w celu poprawy przyczepności i wzmocniona włóknem o wysokiej wytrzymałości mechanicznej.

Tagi

Cantiere Tri Plok, Meble ogrodowe, Ławki ogrodowe, Ławka ogrodowa, Styl Współczesny Ławki ogrodowe, Cement Ławki ogrodowe, Beton zbrojony Ławki ogrodowe, Materiały na bazie betonu i cementu Ławki ogrodowe

Napisz opinię

Ławka ogrodowa z betonu zbrojonego Cantiere Tri Plok PANCA LINEA

Ławka ogrodowa z betonu zbrojonego Cantiere Tri Plok PANCA LINEA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek