Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niska prostokątna metalowa doniczka na rośliny Bõln Sarek Zobacz większe

Niska prostokątna metalowa doniczka na rośliny Bõln Sarek

KOD: 250sdVBLN046.1.xxx

ID: 164567

Rok produkcji2020
ProjektantStone Designs
ProducentBõln

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Bõln Sarek

Niska prostokątna metalowa doniczka na rośliny

Dane techniczne

41 x 46 x 44 cm
20 kg

Opis

Sarek to niska prostokątna metalowa doniczka.

Wygląd kolekcji Sarek jest podwójnie płynny i organiczny, co oznacza, że design jej modułów jest zakrzywiony miękkimi kształtami, podobnie jak aranżacje z moduły. Jego gama akcesoriów pozwala zaaranżować wszelkiego rodzaju przestrzenie wspólne z panelami, stolikami bocznymi lub stołami do spotkań, a nawet stanowiskami pracy. Ponadto moduły mogą integrować gniazda zasilania podłączone do pięter technicznych. Solidny, solidny wygląd modułów kontrastuje z miękkością i giętkością ich powierzchni. To czynnik zaskoczenia, który wniosła technologia Flexyskin, która umożliwia komfortowy odpoczynek. Z drugiej strony, w środowiskach, które wymagają elastyczności, waga modułów jest idealna do ich ponownego rozmieszczenia lub do utrzymywania modułów zawsze w tym samym miejscu.
Stałe konstrukcje używane we wspólnych przestrzeniach można w razie potrzeby przymocować za pomocą klipsa.
Wszystkie produkty Bõln są miękkie, nieodkształcalne, odporne, antybakteryjne, ognioodporne, wodoodporne i wykonane bez żadnych szwów, przy użyciu ekologicznych surowców i zgodnie z normami bezpieczeństwa.

Tagi

Bõln, Stone Designs, Sarek, Rośliny Doniczki, Dekoracje roślinne, Doniczka, Rośliny w stylu współczesnym Doniczki, Metalowe Doniczki, Prostokątne Doniczki, Niskie Rośliny Doniczki

Napisz opinię

Niska prostokątna metalowa doniczka na rośliny Bõln Sarek

Niska prostokątna metalowa doniczka na rośliny Bõln Sarek

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek