Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski stolik ogrodowy z drewna tekowego z miejscem do przechowywania Atmosphera Zeta Zobacz większe

Niski stolik ogrodowy z drewna tekowego z miejscem do przechowywania Atmosphera Zeta

KOD: 250sdZE.TB

ID: 161620

Rok produkcji2019
ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Atmosphera Zeta

Niski stolik ogrodowy z drewna tekowego z miejscem do przechowywania

Dane techniczne

80 x 70 x 42 cm | 22 kg

Opis

Solidna i czysta symetria, słowa inspiracji do tworzenia tabel Zeta. Pomyślany z pustą przestrzenią do wstawiania przedmiotów do środka. Solidna struktura TEAK azjatycki; Gresowy blat dostępny w dwóch kolorach wykończenia tylko do stolika kawowo-serwisowego Zeta oraz stolika serwisowego Frisbee. Wykończenia mają naturalny i miękki w dotyku wygląd, co nadaje kolekcji wyrafinowania i charakteru.
Stoły ZETA łączą jakość z linearnym designem i naturalnymi materiałami. Drewniana konstrukcja wykonana jest z najwyższej jakości drewna tekowego. Blat Gres dostępny jest w dwóch różnych wykończeniach. Pomyślany z pustą przestrzenią do wstawiania przedmiotów do środka.

Tagi

Atmosphera, Zeta, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki z drewna tekowego, Stoliki z materiałów ceramicznych, Stoliki kawowe niskie, Stoliki kawowe z miejsce do przechowywania, Sześciokątne stoliki kawowe, Stoliki boczne w stylu współczesnym, Stoliki boczne Wood Garden, Stoliki boczne Teak Garden, Materiały ceramiczne Stoliki ogrodowe

Napisz opinię

Niski stolik ogrodowy z drewna tekowego z miejscem do przechowywania Atmosphera Zeta

Niski stolik ogrodowy z drewna tekowego z miejscem do przechowywania Atmosphera Zeta

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek