Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły stolik ogrodowy z polietylenu Atmosphera Twiga Zobacz większe

Okrągły stolik ogrodowy z polietylenu Atmosphera Twiga

KOD: 250sdTW.SR.

ID: 161610

Rok produkcji2007
ProjektantAtmosphera Creative Lab
ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Atmosphera Twiga

Okrągły stolik ogrodowy z polietylenu

Dane techniczne

D. 48 x wys. 62 cm | 13 kg

Opis

Twiga to okrągły stół ogrodowy z aluminiowymi ramami pomalowanymi farbą epoksydową do użytku na zewnątrz. Mata z ekstrudowanego polietylenu, wodoodporna, ręcznie tkana.
Zmywalny, lekki, miękki, nadający się do recyklingu, odporny na wodę, sól, promienie UV, śnieg i niepogodę.
Podłoga z kamienia kopalnego na zewnątrz w kolorze beżowym.

Kolekcja inspirowana Afryką i kolorami piaszczystych krain. TWIGA to dynamiczna, wszechstronna kolekcja, dzięki różnym niuansom, które z łatwością dopasowują się do każdego niuansu.

Tagi

Atmosphera, Twiga, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe plastikowe, Stoliki kawowe z polietylenu (PE), Stoliki okrągłe, Stoliki wysokie, Współczesne Style Stoliki ogrodowe, plastikowe stoliki ogrodowe, polietylen (PE) Stoliki ogrodowe ogrodowe

Napisz opinię

Okrągły stolik ogrodowy z polietylenu Atmosphera Twiga

Okrągły stolik ogrodowy z polietylenu Atmosphera Twiga

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek