Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


2-osobowa sofa ogrodowa z polietylenu o wygiętym kształcie Atmosphera Twiga Zobacz większe

2-osobowa sofa ogrodowa z polietylenu o wygiętym kształcie Atmosphera Twiga

KOD: 250sdTW.DYB

ID: 161608

Rok produkcji2012
ProjektantAtmosphera Creative Lab
ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Atmosphera Twiga

2-osobowa sofa ogrodowa z polietylenu o wygiętym kształcie

Dane techniczne

D. 175 x H. 90 cm - H siedzisko 27 cm
35 kg

Opis

Twiga to aluminiowe ramy malowane farbą epoksydową do użytku na zewnątrz. Mata z ekstrudowanego polietylenu, wodoodporna, ręcznie tkana.
Zmywalny, lekki, miękki, nadający się do recyklingu, odporny na wodę, sól, promienie UV, śnieg i niepogodę.

Objętość: 2 m3

Kolekcja inspirowana Afryką i kolorami piaszczystych lądów. TWIGA to dynamiczna, wszechstronna kolekcja, dzięki różnym niuansom, które z łatwością dopasowują się do każdego niuansu.

Tagi

Atmosfera, Twiga, Meble ogrodowe, Sofy ogrodowe, Sofy ogrodowe, Sofy ogrodowe w stylu współczesnym, Sofy ogrodowe z tworzywa sztucznego, Sofy ogrodowe z polietylenu (PE), Sofy ogrodowe 2-osobowe, Sofy ogrodowe tapicerowane, Sofy ogrodowe zakrzywione

Napisz opinię

2-osobowa sofa ogrodowa z polietylenu o wygiętym kształcie Atmosphera Twiga

2-osobowa sofa ogrodowa z polietylenu o wygiętym kształcie Atmosphera Twiga

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek