Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa z wyjmowanym pokrowcem Atmosphera Qubik Zobacz większe

Sofa z wyjmowanym pokrowcem Atmosphera Qubik

KOD: 250sdQU.DV

ID: 161583

Rok produkcji2015
ProjektantAtmosphera Creative Lab
ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Atmosphera Qubik

Sofa z wyjmowanym pokrowcem

Dane techniczne

170 x 83 x 76 cm - siedzisko H 46 cm
21 kg

Opis

Qubik to sofa ogrodowa z aluminiowymi ramami pomalowanymi farbą epoksydową na zewnątrz w kolorze białym, detale z litego drewna tekowego azjatyckiego.
Poduszki ze zdejmowanymi i nadającymi się do prania poszewkami z tkaniny na zewnątrz.

Objętość: 1,1 m3

Spółgłoska może zmienić charakter sześcianu: Qubik
ma proste i czyste kształty, które odwrócić koncepcję kompozycji.
Boki Cube ewoluują w podłokietniki z detalami z drewna teakowego, w oparcia wykonane z blachy i siedziska, w których można się porzucić.

Tagi

Atmosphera, Qubik, meble ogrodowe, sofy ogrodowe, sofa ogrodowa, sofy ogrodowe w stylu współczesnym, sofy ogrodowe z tkaniny, sofy ogrodowe aluminiowe, sofy ogrodowe metalowe, sofy ogrodowe malowane proszkowo, sofy ogrodowe 2-osobowe, sofy ogrodowe tapicerowane, sofy ogrodowe ze zdejmowaną osłoną

Napisz opinię

Sofa z wyjmowanym pokrowcem Atmosphera Qubik

Sofa z wyjmowanym pokrowcem Atmosphera Qubik

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek