WIESZAKI BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienny wieszak na płaszcze z tworzywa sztucznego Servetto FIOCCO Zobacz większe

Naścienny wieszak na płaszcze z tworzywa sztucznego Servetto FIOCCO

KOD: 250sdservettofiocco

ID: 236271

ProjektantEzio Terragni
ProjektantAlessandro Elli
ProducentServetto

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Servetto FIOCCO

Naścienny wieszak na płaszcze z tworzywa sztucznego

Opis

Wieszak ścienny Fiocco łączy w sobie funkcjonalność i silną osobowość, dodając charakteru pomieszczeniu. Możesz również wykorzystać górną część stojaka na ubrania do przechowywania szalików, czapek i innych mniejszych przedmiotów, aby mieć je pod ręką.
Wieszak Fiocco nadaje się zarówno do zabudowy mieszkalnej, jak i kontraktowej.

Tagi

Servetto, Alessandro Elli, wieszaki, wieszaki biurowe, przechowywanie i organizacja przestrzeni, akcesoria biurowe, wieszak, wieszak biurowy, wieszaki w stylu współczesnym, wieszaki plastikowe, wieszaki ścienne, wieszaki biurowe, płaszcz biurowy w stylu współczesnym stojaki, plastikowe stojaki na ubrania biurowe

Napisz opinię

Naścienny wieszak na płaszcze z tworzywa sztucznego Servetto FIOCCO

Naścienny wieszak na płaszcze z tworzywa sztucznego Servetto FIOCCO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek