WIESZAKI BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Metalowy stojak na płaszcze Quinti Sedute Office coat rack Zobacz większe

Metalowy stojak na płaszcze Quinti Sedute Office coat rack

KOD: 250sdquintiseduteofficecoatrack

ID: 227161

Rok produkcji2018
ProducentQuinti Sedute

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quinti Sedute Office coat rack

Metalowy stojak na płaszcze

Dane techniczne

Ø 35 x wys. 170 cm

Opis

Akcesoria stanowią esencję osobowości. Obiekty powstają samodzielnie i doskonale integrują się z systemami zabudowy. Lustra, szuflady, półki, poczekalnie, wieszaki i makulatura o nowoczesnym designie i oryginalnych kształtach.
Materiały, wykończenia i wymiary, które mają być uwzględnione w dowolnych projektach i sprawiają, że każdy obiekt jest funkcjonalny, niepowtarzalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb, jak w typowym stylu Quinti.

Tagi

Quinti Sedute, wieszaki, wieszaki biurowe, przechowywanie i organizacja przestrzeni, akcesoria biurowe, wieszak, wieszak biurowy, wieszaki w stylu współczesnym, wieszaki metalowe, wieszaki na ubrania, wieszaki biurowe, wieszaki biurowe w stylu współczesnym, płaszcz biurowy metalowy stoi

Napisz opinię

Metalowy stojak na płaszcze Quinti Sedute Office coat rack

Metalowy stojak na płaszcze Quinti Sedute Office coat rack

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek