UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ścienna z ręcznym spłukiwaniem okrągła A. e T. Italia TUBE Zobacz większe

Umywalka ścienna z ręcznym spłukiwaniem okrągła A. e T. Italia TUBE

KOD: 250sda.et.italiatube

ID: 154566

ProjektantImerio Zaminato
ProducentA. e T. Italia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

A. e T. Italia TUBE

Umywalka ścienna z ręcznym spłukiwaniem okrągła

Opis

Kolekcja IDEA rodzi się z elementarnych kształtów: 8 modeli o stonowanych i eleganckich liniach, dbających o szczegóły i charakteryzujących się jakością, która od zawsze cechowała nasze produkty. A. e T. Italia zaprasza do odkrycia nowego sposobu myślenia o łazience: małe umywalki, które łączą design i wygodę; najlepsze rozwiązanie... do umeblowania. Cube, Box, Sphere, Bottle, Tube, Cylinder, Piramid, Clessidra można personalizować w sześciu kolorach: White, Black Matte, Black Brilliant, Red, Orange, Sea Green .

Tagi

A. e T. Italia, Imerio Zaminato, Idea, Umywalki do rąk, Umywalki i armatura łazienkowa, Umywalki do rąk, Umywalki do rąk w stylu współczesnym, Umywalki do rąk Design, Umywalki naścienne, Umywalki do rąk Okrągłe

Napisz opinię

Umywalka ścienna z ręcznym spłukiwaniem okrągła A. e T. Italia TUBE

Umywalka ścienna z ręcznym spłukiwaniem okrągła A. e T. Italia TUBE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek