SZKATUŁA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kryształowe pudełko na klejnoty Vista Alegre BIG APPLE Zobacz większe

Kryształowe pudełko na klejnoty Vista Alegre BIG APPLE

KOD: 250sd48003466

ID: 244016

ProducentVista Alegre

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vista Alegre BIG APPLE

Kryształowe pudełko na klejnoty

Opis

Pudełka Big Apple , z ciętego przezroczystego kryształu lub czarnego szkła, uwodzicielsko pokazują, co kryją, czy to desery, płatki kwiatów, czy kosztowności. Wyrafinowanie i charyzma tych utworów skrywają wszelkie wyobrażenia i pragnienia.... Urzekające połączenie, któremu trudno będzie się oprzeć.

Tagi

Vista Alegre, pudełka na biżuterię, dekoracje domu, pudełko na biżuterię, pudełka na biżuterię w stylu współczesnym, szklane pudełka na biżuterię, kryształowe pudełka na biżuterię

Napisz opinię

Kryształowe pudełko na klejnoty Vista Alegre BIG APPLE

Kryształowe pudełko na klejnoty Vista Alegre BIG APPLE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek