SZAFKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski drewniany magazyn biurowy Ioc Project Partners Split Zobacz większe

Niski drewniany magazyn biurowy Ioc Project Partners Split

KOD: 250sdiocprojectpartnerssplit

ID: 200970

ProducentIoc Project Partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ioc Project Partners Split

Niski drewniany magazyn biurowy

Opis

Gama szafek dostępna w dwóch rodzajach: przyścienna lub jako ścianka działowa. Dzięki swojej elastyczności w komponowaniu, adresuje się do każdego rodzaju środowiska, z licznymi dostosowaniami wykończenia, które sprawiają, że jest to program niemal skrojony na miarę. Możliwość naprzemiennych drzwi o pełnej wysokości, lakierowane szafki otwarte, szuflady, które można wyposażyć w wysuwane ramy ułatwiające segregowanie.

Tagi

Partnerzy projektu IOC, Split, Meble biurowe, Magazyny biurowe, Magazyny biurowe, Magazyny biurowe w stylu współczesnym, Magazyny biurowe z drewna, Magazyny biurowe Niskie, Magazyny biurowe z drzwiami na zawiasach

Napisz opinię

Niski drewniany magazyn biurowy Ioc Project Partners Split

Niski drewniany magazyn biurowy Ioc Project Partners Split

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek