SZAFKA BIUROWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Moduł szuflad biurowych z perforowanej stali Tolix Cc10 Zobacz większe

Moduł szuflad biurowych z perforowanej stali Tolix Cc10

KOD: 250sdtolixcc10

ID: 240417

ProjektantXavier Pauchard
ProducentTolix

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tolix Cc10

Moduł szuflad biurowych z perforowanej stali

Dane techniczne

H1985 × L410 × P340 mm, 31,0 kg

Opis

Perforowane stalowe szuflady biurowe firmy Tolix .

Zaprojektowany przez Xaviera Paucharda w latach 30. XX wieku zarówno do użytku przemysłowego, jak i dla organizacji publicznych i prywatnych, Szafka z klapą ( Classeurs à clapets ) CC przeszło przez lata i mody i jest obecnie klasykiem mocno zapisanym w zbiorowej pamięci. Ponadczasowy, chętnie przyjęty do sfery prywatnej, zachowując jednocześnie status ikony estetyki przemysłowej. Uosabiający styl od lat 30. do 50. XX wieku, ten mebel jest solidnie solidny, a jednocześnie bardzo lekki. Wysoce funkcjonalny, posiada trzy, pięć, siedem lub dziesięć półek z klapkami w zależności od wybranego modelu. Klapki otwierają się o 180 stopni po delikatnym naciśnięciu i są zamykane za pomocą magnesów. Perforowana wersja CC3 z trzema klapami jest wyposażona w zdejmowane koła. Dostępna we wszystkich kolorach i wykończeniach z palety kolorów ESSENTIELS i TENDANCES, ubierz szafkę z klapami według własnego uznania: zamów szkielet i każdą z klap w tylu różnych kolorach.

Tagi

Tolix, Xavier Pauchard, CC, Meble biurowe, Komody biurowe, Komoda biurowa, Komoda biurowa Metal, Komoda biurowa Steel

Napisz opinię

Moduł szuflad biurowych z perforowanej stali Tolix Cc10

Moduł szuflad biurowych z perforowanej stali Tolix Cc10

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek