SZAFKA BIUROWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Metalowa biurowa szafka szufladowa na kółkach Quinti Sedute Office drawer unit Zobacz większe

Metalowa biurowa szafka szufladowa na kółkach Quinti Sedute Office drawer unit

KOD: 250sdquintiseduteofficedrawerunit

ID: 227162

Rok produkcji2018
ProducentQuinti Sedute

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quinti Sedute Office drawer unit

Metalowa biurowa szafka szufladowa na kółkach

Dane techniczne

32 x 53 x wys. 50 cm

Opis

Akcesoria stanowią esencję osobowości. Obiekty powstają samodzielnie i doskonale integrują się z systemami zabudowy. Lustra, szuflady, półki, poczekalnie, wieszaki i makulatura o nowoczesnym designie i oryginalnych kształtach. Materiały, wykończenia i wymiary pomyślane do uwzględnienia w dowolnych projektach i sprawiają, że każdy obiekt jest funkcjonalny, niepowtarzalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb, jak w typowym stylu Quinti.

Tagi

Quinti Sedute, Meble biurowe, Komody biurowe, Komoda biurowa, Komody biurowe Metal, Komody biurowe na kółkach

Napisz opinię

Metalowa biurowa szafka szufladowa na kółkach Quinti Sedute Office drawer unit

Metalowa biurowa szafka szufladowa na kółkach Quinti Sedute Office drawer unit

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek