ŚWIECZNIK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kryształowy świecznik Vista Alegre Portrait Zobacz większe

Kryształowy świecznik Vista Alegre Portrait

KOD: 250sdA6435ACS/3196

ID: 244004

ProducentVista Alegre

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vista Alegre Portrait

Kryształowy świecznik

Dane techniczne

H. 75 x gł. 80 mm | 0,64 kg

Opis

Świecznik kryształowy Portret .

Portret podkreśla swój męski charakter prostymi liniami, ozdobionymi stonowaną, ale efektowną dekoracją. Bawiąc się stonowaną fakturą, graficzne nakładki tworzą zniewalający efekt wizualny, podkreślając współczesność tego zestawu barowego.

Tagi

Vista Alegre, portret, świeczniki, dekoracje domu, świecznik, świeczniki w stylu współczesnym, świeczniki szklane, świeczniki kryształowe

Napisz opinię

Kryształowy świecznik Vista Alegre Portrait

Kryształowy świecznik Vista Alegre Portrait

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek