SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Made A Mano Luce Zoe 12 Zobacz większe

Lampa wisząca Made A Mano Luce Zoe 12

KOD: 250sdmadeamanolucezoe12

ID: 98168

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMarco Merendi
ProjektantRosario Parrinello
ProducentMade A Mano
MateriałMateriały ceramiczne
MateriałKamień
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Made A Mano Luce

Lampa wisząca LED do kamieniołomu

Projektant: Marco Merendi, Rosario Parrinello
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

3 kg
12 x 10w led – 24vdc 24o – 3000ok

Opis

Materiały:
CM Manual cotto

Made a Mano Luce to projekt architekta Marco Merendiego z Rosario Parrinello, wynikający z chęci zintegrowania kamienia lawowego i ceramiki z architekturą i najnowszą generacją Światła LED.
Rezultaty to unikalne elementy, w całości wykonane ręcznie, charakteryzujące i podkreślające każde otoczenie.
Każdy element kolekcji można dostosować pod względem kolorów i rozmiarów zgodnie z wymaganiami klienta.
Jak Marco Polo z Città Invisibili autorstwa Italo Calvino, który szukał odpowiedzi, które nadałyby kształt chaosowi rzeczywistości, ta nowa kolekcja Made a Mano wygląda jak podróż w poszukiwaniu światła, które topi się w ciemności, które jest do tego odpowiednie i które oświetla niewidoczne i nieprzewidywalne. Każdy utwór wchodzi w interakcję ze światem, który za każdym razem odkrywa i wychwytuje inną sugestię, tworząc niekończącą się historię, w której światło i ciemność nieustannie gonią jak dwoje kochanków, którzy bez siebie są niczym.

Marco Merendi

Marco Merendi - zdjęcie projektantaMarco Merendi
pochodzi z Faenzy 2 czerwca 1968 roku przez mamę ceramika ollandzką i ojca alberga w romani, eredytę niemacierzyńskiego, kierownika Filipa, pasję i ciekawostki dla krajowej elektyczności.
Naciśnij Facoltà di Architettura di Firenze w 1996 r. we współpracy z zespołem Minardi Formula 1.
Nagroda ta została zwycięzcą współpracy z Amsterdamem dove w studiu „LITE: daglicht / kunstlicht adviezen” ocupandosi realización di oggetti luminosi i delllamento tecnica di grandi spazi.
Pierwszy trasferirsi w Mediolanie, zaprojektuj wewnętrzne bilecia Minardi Formuły 1 i Team Honda Gresini, sfrustrowane pasją dla świata wiatru - surfować i kończyć poznawanie i eksperymentować z nowymi materiałami i technologią.
Współpracujemy ze Studio Cerri i Associati oraz ze studiem Ivana Porfiri w ramach opracowywania wewnętrznych projektów jachtowych, Galeria sztuki, allestimenty, projekty i prywatne oferty.
Studził się w konsulacie Artemide, lidera azji projektantów iluminatorów, zajmujących się projektowaniem, projektowaniem i tworzeniem produktów.
dove la sua ricerca ed i suoi interessi spaziano continuamente tra architettura, design, luce e comunicazione.
Collabora con aziende come:
Lavazza, Gruppo Pentole Agnelli, FontanaArte, Viabizzuno (con la quale ha vintoil a) premio 'Design Plus' 2002 con la lampada bamboo), davide groppi, Buzzi & Buzzi, Segno, R+Light, RossettiLight, Aluproject, Dovetusai, MDF Italia, Rapsel, Nito e Danese Milano.
Insegna Industrial Design alla Scuola Politechnika Wzornictwa (SPD) w Mediolanie.

Rosario Parrinello

Rosario Parrinello - zdjęcie projektantaDopo quasi 40 anni di studio, ricerca e creativita, Rosario Parrinello, attento imprenditore delle arti ceramiche i custode delle culture mediterranee, cre nel 2001 la Made a Mano, azienda che si è distinta e specializzata nelle lavorazioni e trasrazioni e trasform.
L'Azienda nasce w mieście Caltagirone - Sycylia - miasto z ponad 4000 lat historii na produkcję ceramiki, która znajduje się prawie 60 km od wulkanu Etna, miasto i wyjątkowe źródło wszystkich produktów w produkcji lawica.

Filmy

Tagi

Zrobiłem Mano, Marco Merendiego; Rosario Parrinello, Luce, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Kamieniołomowe lampy wiszące, Materiały ceramiczne Lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Made A Mano Luce Zoe 12

Lampa wisząca Made A Mano Luce Zoe 12

Materiały: cm Manual cotto Made a Mano Luce to projekt architekta Marco Merendi z Rosario Parrinello, który powstał z chęci zintegrowania kamienia lawowego i ceramiki z architekturą i najnowszą generacją lamp LED. Rezultatem są unikalne elementy, w całości wykonane ręcznie, charakteryzujące i podkreślające każde otoczenie. Każdy element kolekcji można dostosować pod względem kolorów i rozmiarów zgodnie z wymaganiami klienta. Jak Marco Polo z Città Invisibili autorstwa Italo Calvino, który przeszedł poszukiwania Aby uzyskać odpowiedzi, które nadałyby kształt chaosowi rzeczywistości, nowa kolekcja Made a Mano wygląda jak podróż w poszukiwaniu światła topiącego się w ciemności, które jest do tego odpowiednie i oświetla niewidzialne i nieprzewidywalne. Każdy utwór wchodzi w interakcję ze światem, który za każdym razem odkrywa i wychwytuje inną sugestię, tworząc niekończącą się historię, w której światło i ciemność nieustannie gonią jak dwoje kochanków, którzy bez siebie są niczym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek