SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vetreria Vistosi Neochic Sp Zobacz większe

Lampa wisząca Vetreria Vistosi Neochic Sp

KOD: 250sdvetreriavistosineochicsp

ID: 95927

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentVetreria Vistosi
MateriałSzkło
MateriałSzkło Murano
MateriałSzkło dmuchane
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 245.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vetreria Vistosi Neochic

Lampa wisząca z dmuchanego szkła

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Model: Neochic Pendant
Odcień: Biały
Oprawa: Nikiel
Elektr.: E27

Zainspirowany kamieniem rzecznym, który został ukształtowany przez naturalne procesy, które nasi mistrzowie szkła próbują naśladować.
Wszechstronność tej lampy, idealnej do każdego rodzaju dekoracji, wynika z rozpoznawalnej i prostej formy.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Tagi

Vetreria Vistosi, Chiaramonte Marin, neochic, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące ze szkła Murano; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Halogenowe lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Lampa wisząca Vetreria Vistosi Neochic Sp

Lampa wisząca Vetreria Vistosi Neochic Sp

Model: Neochic Lampa wisząca Klosz Wykończenie: Biały Oprawa: Nikiel Elektr.: E27 Zainspirowana kamieniem rzecznym, który został ukształtowany naturalnymi procesami, które nasi mistrzowie szkła starają się naśladować. Wszechstronność tej lampy, idealna dla każdego rodzaj dekoracji, pochodzi z rozpoznawalnej i prostej formy.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek