SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Konsola Oak SC1005 Zobacz większe

Konsola Oak SC1005

KOD: 250sdoaksc1005

ID: 139451

Rodzaj meblaKonsola
ProjektantLuca Scacchetti
ProducentOak

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Oak SC1005

Prostokątny stolik konsolowy

Rodzaj: Konsola
Projektant: Luca Scacchetti

Opis

SC1005 - Stół konsolowy z powierzchnią i osprzętem z brązowego mosiądzu. Wykończenie z czarnego matowego drewna lakierowanego.

Wymiary: 138x46x75 cm.

Percorsi (ways), projekt Luca Scacchetti, to kolekcja mebli w równowaga między klasycznymi ewokacjami a nowoczesnymi usprawnieniami. Jest to kolekcja współczesna, która w swej formalnej prostocie wciąż cytuje, przywołuje, na nowo proponuje i reinterpretuje formy antyczne i antyczne. Zawieszony między odniesieniami środkowoeuropejskimi a przywołaniami orientalnych i ezoterycznych atmosfer, Percorsi jest kolekcją, w której kompleks sieci różnych kultur zamieszkujących świat są reinterpretowane i odkrywane na nowo w formach, materiałach, detalach i ekskluzywnych wykończeniach. Kolekcja, która spełnia szeroki zakres wymagań w zakresie wyposażenia, oferując pełną gamę nowoczesnych elementów meblowych, od krzeseł po stoły, tapczany, łóżka i Akcesoria.

Luca Scacchetti

Luca Scacchetti - zdjęcie projektantaLuca Scacchetti był mediolańczykiem w 1952 r. i został laureatem w dziedzinie architektury w Politechnice w 1975 r.
Rozwój zawodu architekta i projektanta. Il suo campo d'azione si estende dalla pianificazione urbanistica alla scala architettonica dell'edificio, dagli interni al singolo oggetto di design. Numerosi, inoltre, i suoi progetti di strutture alberghiere in Italia e all'estero. Nell'ambito del design collabora con le głównych włoskich azienckich i mobilnych, ufficio, dell'illuminazione, del bagno, dei rivestimenti e dell'oggettistica
Ha svolto progetti in all italia e in Francia, Spain, Olanda , Rosja, Grecia, Cipro, Giappone, Armenia, Kazachstan e Cina.

Tagi

DĄB, Luca Scacchetti, Percorsi, Stoły i krzesła, Stoły konsolowe, stolik konsolowy, Stoły konsolowe w stylu klasycznym, Stoły konsolowe z drewna, Stoły konsolowe metalowe, Stoły konsolowe z mosiądzu, Prostokątne stoliki konsolowe

Napisz opinię

Konsola Oak SC1005

Konsola Oak SC1005

SC1005 - Stół konsolowy z powierzchnią i osprzętem z brązowego mosiądzu. Wykończenie z czarnego matowego drewna lakierowanego. Wymiary: 138x46x75 cm. Percorsi (ways), projekt Luca Scacchetti, to kolekcja mebli w równowaga między klasycznymi ewokacjami a nowoczesnymi usprawnieniami. Jest to kolekcja współczesna, która w swej formalnej prostocie wciąż cytuje, przywołuje, na nowo proponuje i rei...
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek