SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Boffi Mercury Zobacz większe

Lustro Boffi Mercury

KOD: 250sdboffimercury

ID: 130836

ProjektantClaesson Koivisto Rune
ProducentBoffi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boffi Mercury

Lustro łazienkowe naścienne

Rodzaj: Lustro
Projektant: Claesson Koivisto Rune

Dane techniczne

Ø50 x 2,5 cm

Opis

Merkury — śr. 500x25mm. 

Merkury - Lustra wykonane z 4mm. lustra o grubości 20mm. kryształowe płytki. Zaokrąglone i polerowane krawędzie. Jest przymocowany za pomocą 0,6mm. wspornik ramy ze stali nierdzewnej przyklejony do lustra. 
Efekt głębi kryształu na lustrze jest cechą identyfikującą Merkurego.

Claesson Koivisto Rune

Claesson Koivisto Rune - zdjęcie projektantaClaesson Koivisto Rune to szwedzka firma architektoniczna założona w Sztokholmie w 1995 roku przez Mårtena Claessona, Eero Koivisto i Olę Rune. Rozpoczęte jako firma architektoniczna, obecnie jest uznanym na całym świecie, multidyscyplinarnym biurem z równym naciskiem zarówno na architekturę, jak i projektowanie.
Claesson Koivisto Rune było pierwszym szwedzkim biurem, które wystawiało się w międzynarodowej sekcji w Wenecji Biennale Architektury w 2004 r. Biuro otrzymało szereg nagród i wyróżnień, w tym prestiżową Red Dot w pięciu różnych kategoriach oraz Projektant Roku Elle Décor Italia, 2011 i 2014. 2020 Projektant Wnętrz Roku, Elle Deco Japonia.
Projekty Claessona Koivisto Rune znajdują się w kolekcjach międzynarodowych marek, takich jak Arflex, Boffi, Cappellini, Fontana Arte, Paola Lenti, Time & Style czy Wästberg. Niedawnym przykładem ich architektury jest hotel K5 w Tokio. 400-stronicowa monografia architektoniczna została opublikowana przez Birkhäuser w Bazylei w 2020 r.

Filmy

Tagi

Boffi, Claesson Koivisto Rune, lustra łazienkowe, lustra, meble łazienkowe, dekoracje domu, lustro łazienkowe, lustro, lustra łazienkowe w stylu współczesnym, lustra w stylu współczesnym, lustra okrągłe, lustra w oprawach, lustra naścienne

Napisz opinię

Lustro Boffi Mercury

Lustro Boffi Mercury

Merkury — śr. 500x25mm.  Merkury - Lustra wykonane z 4mm. lustra o grubości 20mm. kryształowe płytki. Zaokrąglone i polerowane krawędzie. Jest przymocowany za pomocą 0,6mm. wspornik ramy ze stali nierdzewnej przyklejony do lustra.  Efekt głębi kryształu na lustrze jest cechą identyfikującą Merkurego...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek