SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka nocna Boca do Lobo Master Bedroom Brooklyn Zobacz większe

Szafka nocna Boca do Lobo Master Bedroom Brooklyn

KOD: 250sdbocadolobomasterbedroombrooklyn

ID: 128874

Rodzaj meblaSzafka nocna
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca do Lobo Master Bedroom Brooklyn

Mahoniowy stolik nocny z szufladami

Rodzaj: Szafka nocna

Dane techniczne

Szerokość/Długość 85 cm (33,5 cala)
Głębokość 45 cm (17,7 cala)
Wysokość 65 cm (25,6 cala)
Waga 78 kg
Kubatura 0,50 m3

Opis

Czerpiąc inspirację z kultowego kredensu Mondrian, Brooklyn Nightstand odzwierciedla w pełni filozofię projektowania Boca do Lobo. Podnosząc klasyczne elementy projektu i odwołując się do tradycyjnych technik rzemieślniczych, Brooklyn Nightstand w pełni reinterpretuje sposób łączenia materiałów, wzorów i funkcjonalności. Zintegrowany z kwintesencją kolekcji Boca do Lobo Soho, Brooklyn ma miejski szyk z natury, ale z arystokratycznymi cechami. Wykończona czarnym lub białym lakierem o wysokim połysku, z subtelnymi skórzanymi akcentami wyposażonymi w szczegółowe uchwyty, dodając wyjątkowego doświadczenia Boca do Lobo.

Materiały i wykończenia:
Mahoniowe drewno lakierowane w kolorze czarnym z lakierem na wysoki połysk, Szare szkło, Posrebrzany mosiądz, Szare lustro w fazowaniu. Czarna skóra.

Wyjątkowa kolekcja szafek nocnych dla najbardziej wymagających klientów. Znakomite uzupełnienie najbardziej luksusowych i ekskluzywnych pokoi. Master Bedroom Szafki nocne odtwarzają emblematyczne utwory z różnych kolekcji Boca do Lobo, takich jak Symphony, inspirowane ponadczasowymi muzykami; Pixel, obejmujący zarówno realną, jak i wirtualną rzeczywistość, czy Heritage z charakterystycznymi kafelkami. Sprawdź całą naszą oryginalną kolekcję szafek nocnych i zacznij jak najlepiej wykorzystać swoją sypialnię.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, Sypialnia główna, Miejsce do spania i sypialnie dla dzieci, Stoliki nocne, Stolik nocny, Stoliki nocne w stylu klasycznym; Skórzane stoliki nocne, Stoliki nocne z drewna, Mahoniowe stoliki nocne, Stoliki nocne z szufladami, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, rzemiosło, Główna dekoracja sypialni

Napisz opinię

Szafka nocna Boca do Lobo Master Bedroom Brooklyn

Szafka nocna Boca do Lobo Master Bedroom Brooklyn

Czerpiąc inspirację z kultowego kredensu Mondrian, Brooklyn Nightstand odzwierciedla w pełni filozofię projektowania Boca do Lobo. Podnosząc klasyczne elementy projektu i odwołując się do tradycyjnych technik rzemieślniczych, Brooklyn Nightstand w pełni reinterpretuje sposób łączenia materiałów, wzorów i funkcjonalności. Zintegrowany z kwintesencją kolekcji Boca do Lobo Soho, Brooklyn ma miejski szyk z natury, ale z arystokratycznymi cechami. Wykończona czarnym lub białym lakierem o wysokim połysku, z subtelnymi skórzanymi akcentami wyposażonymi w szczegółowe uchwyty, dodając wyjątkowego doświadczenia Boca do Lobo.Materiały i wykończenia:Mahoniowe drewno lakierowane w kolorze czarnym z lakierem na wysoki połysk, Szare szkło, Posrebrzany mosiądz, Szare lustro w fazowaniu. Czarna skóra.Wyjątkowa kolekcja szafek nocnych dla najbardziej wymagających klientów. Znakomite uzupełnienie najbardziej luksusowych i ekskluzywnych pokoi. Master Bedroom Szafki nocne odtwarzają emblematyczne utwory z różnych kolekcji Boca do Lobo, takich jak Symphony, inspirowane ponadczasowymi muzykami; Pixel, obejmujący zarówno realną, jak i wirtualną rzeczywistość, czy Heritage z charakterystycznymi kafelkami. Sprawdź całą naszą oryginalną kolekcję szafek nocnych i zacznij jak najlepiej wykorzystać swoją sypialnię.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek