SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa Daisalux Norma Zobacz większe

Oprawa Daisalux Norma

KOD: 250sddaisaluxnorma

ID: 123224

Rodzaj lampyOświetlenie ciągów komunikacyjnych
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentDaisalux
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Daisalux Norma

Oświetlenie awaryjne LED naścienne

Rodzaj: Oświetlenie ciągów komunikacyjnych

Opis

Kwadratowy korpus z wyraźnymi krawędziami, składający się z obudowy wykonanej z PC/ASA i klosza z poliwęglanu oraz składający się z tuby LED, która włącza się w przypadku zaniku zasilania sieciowego.

Charakterystyka: (aaa111 )
Format: Norma
Działanie: Bezobsługowe, Podtrzymywane
Napięcie: 230 V 50 Hz, 110/120 V 60 Hz
Autonomia (h): 1, 2 i 3
Awaryjne Lampa: LMSLED
Lumeny(lm): 75/560
Wskaźnik ładowania: LED
Lampa sieciowa: LMSLED
Stopień ochrony: IP 42 IK04
Izolacja elektryczna: Typ II
Test urządzenie: Dla modeli AutoTest i TCA
Zdalne czuwanie: Tak
Odległość widzenia zgodnie z EN 1838 < 41,6 m.

Filmy

Tagi

DAISALUX, Oświetlenie wewnętrzne, Oświetlenie awaryjne, oświetlenie biurowe, światło awaryjne, Oświetlenie awaryjne LED, Oświetlenie awaryjne naścienne

Napisz opinię

Oprawa Daisalux Norma

Oprawa Daisalux Norma

Kwadratowy korpus z wyraźnymi krawędziami, składający się z obudowy wykonanej z PC/ASA i klosza z poliwęglanu, składa się z tuby LED, która jest włączana w przypadku awarii zasilania sieciowego. Charakterystyka: Format: Norma Praca: Nieobsługiwana, Podtrzymywana Napięcie: 230 V 50 Hz, 110/120 V 60 Hz Autonomia (h): 1, 2 i 3 Lampka awaryjna : LMSLED Lumeny(lm): 75/560 Wskaźnik ładowania: LED Lampa sieciowa: LMSLED Stopień ochrony: IP 42 IK04 Izolacja elektryczna: Typ II Urządzenie testowe : Dla modeli AutoTest i TCA Zdalne czuwanie: Tak Odległość oglądania zgodnie z EN 1838 < 41,6 m.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek