SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podświetlane znaki Delightfull Number 4 Zobacz większe

Podświetlane znaki Delightfull Number 4

KOD: 250sddelightfullnumber4

ID: 122935

Rodzaj lampyPodświetlane znaki
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentDelightfull
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Delightfull Number 4

Litera światła fluorescencyjnego

Rodzaj: Podświetlane znaki

Dane techniczne

100 x 40 x 20 mm
39,4 x 15,7 x 7,9 cala

Opis

Lampa Delightfull 4 doda stylu każdemu wnętrzu. Biała powłoka akrylowa powiązana z aluminium nadaje tej bardzo graficznej lampie elegancji, która znajduje się również w szczegółach każdej szarej linii. Ta futurystyczna lampa nada Twojemu projektowi minimalistyczny charakter. Możesz także używać tej lampy na zewnątrz. Umieść go na ziemi lub na ścianie: wybór należy do Ciebie!

Korpus: Aluminium, Stal nierdzewna, Akryl
Waga: 10 kg
Oświetlenie: Biała dioda LED 35W

Filmy

Tagi

zachwycający; Oświetlenie wewnętrzne, Litery lekkie, Lekka litera, Fluorescencyjne litery świetlne

Napisz opinię

Podświetlane znaki Delightfull Number 4

Podświetlane znaki Delightfull Number 4

Lampa Delightfull 4 doda stylu każdemu wnętrzu. Biała powłoka akrylowa powiązana z aluminium nadaje tej bardzo graficznej lampie elegancji, która znajduje się również w szczegółach każdej szarej linii. Ta futurystyczna lampa nada Twojemu projektowi minimalistyczny charakter. Możesz także używać tej lampy na zewnątrz. Postaw go na ziemi lub na ścianie: wybór należy do Ciebie! Korpus: Aluminium, Stal nierdzewna, Akryl Waga: 10 kg Oświetlenie: Biała dioda LED 35W

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek