SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Il Bronzetto Timeless Urban 30 Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Il Bronzetto Timeless Urban 30

KOD: 250sdURB30

ID: 121060

Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentIl Bronzetto
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 413.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Il Bronzetto Timeless

Regulowany okrągły mosiężny reflektor

Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Kod produktu: URB30

Opis

Oświetlenie punktowe z lat dwudziestych.

Uwagi dotyczące materiałów:
W całości z mosiądzu.

Uwagi dotyczące wykończeń:
MOSIĄDZ: wszystkie wykończenia w katalogu.

( aaa111) PONADCZASOWY Kolekcja ponadczasowych lamp i mebli będących reedycjami modeli z przeszłości lub ich rewizją, powstałych poprzez grzebanie w piwnicach rzemieślników i archiwach fotograficznych wczesnego włoskiego designu.

Filmy

Tagi

Il Bronzetto, Ponadczasowy, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory w stylu klasycznym, Reflektory metalowe, Reflektory mosiężne, Reflektory LED, Reflektory sufitowe, Reflektory regulowane, Reflektory okrągłe, Bracia Mosiądz, Lampada da soffitto, Lampada rocznika, oświetlenie, Lampada w tonie; Faretto rigato, Projekt

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Il Bronzetto Timeless Urban 30

Oprawa wpuszczana Il Bronzetto Timeless Urban 30

Lata dwudzieste w centrum uwagi. Uwagi na temat materiałów: W całości z mosiądzu. Uwagi na temat wykończeń: MOSIĄDZ: wszystkie wykończenia w katalogu. PONADCZASOWE Kolekcja ponadczasowe lampy i meble będące reedycjami modeli z przeszłości lub ich rewizją, powstałe w wyniku szperania w piwnicach rzemieślników i archiwach fotograficznych wczesnego włoskiego designu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek