SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Flos Find Me 1 Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Flos Find Me 1

KOD: 250sd09.3707.14

ID: 119469

Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJorge Herrera
ProducentFlos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 161.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Flos Find Me 1

Reflektor sufitowy LED

Projektant: Jorge Herrera
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Kod produktu: 09.3707.14

Opis

Rodzina reflektorów do użytku wewnętrznego, łatwa do montażu na sufitach z płyt gipsowo-kartonowych, Find Me jest dostępna w trzech wersjach: Pojedynczy, Podwójny i Zwieszany. Wersja Single Spot jest dostarczana z zagłębioną cylindryczną ramą, w której mieści się moduł oświetleniowy. Ten moduł oświetleniowy można umieścić w górnej pozycji, kiedy będzie pracował jak downlight, lub w dolnej pozycji, stając się regulowanym reflektorem. Wersja Double Spot jest dostarczana z ramą z wtryskiwanego materiału termoplastycznego, w której znajdują się dwa moduły oświetleniowe. Wersja Suspended jest wariantem Single Spot, ale z mocowaniem zwieszanym.
Jeśli projekt przypomina kinkiety z lat 70., technologia LED i wszechstronna wydajność emitowania światła są radykalnie innowacyjne. Punkt można obracać o 360° i obracać o 70°. Dekoracyjne cylindry sitowe w trzech kolorach można łączyć w celu uzyskania indywidualnego wyglądu. Wysokowydajna dioda LED z soczewką dla optymalnej kontroli światła.

Jorge Herrera

Jorge Herrera - zdjęcie projektantaJorge Herrera urodzony w 1976 roku w Las Palmas de Gran Canaria w Hiszpanii.
2008 jest punktem zwrotnym w karierze Jorge Herrery, kiedy założył niezależne studio.
Jorge Herrera na początku swojej kariery pracuje dla firm takich jak Alfa Romeo, Arkoslight czy Donaliving oznacza to globalne i multidyscyplinarne szkolenie umożliwiające mu dalsze pogłębianie we wszystkich obszarach zarówno procesu twórczego, jak i technicznego w projektowaniu.
Jorge Herrera Studio zostało założone z silnym wyczuciem prostych procesów , detal i pasja.
Od 2009 roku Studio ściśle współpracuje z firmą Flos, angażując się w liczne projekty z włoską firmą w takich obszarach jak wizerunek firmy, rozwój produktów i marketing. Wynikiem tego związku są luminarze Apps (nagroda Red Dot 2012, nagroda Good Design Award 2012 Idea Award 2013), GO-IN (nagroda Red Dot 2013) i Find Me (nagroda Red Dot 2013).
Pod koniec 2013 Studio zostaje dyrektorem artystycznym na czele Stratta, tworząc cały wizerunek marki i projektując sześć najlepszych kolekcji mebli hiszpańskiej firmy.
Jorge Herrera jest gościnnym wykładowcą w Europejskim Instytucie Designu (IED) w Madrycie, gdzie regularnie prowadzi warsztaty.
Ostateczny skok na arenę międzynarodową ma miejsce w tym samym okresie. Uczestnictwo w targach i eventach prowadzi do kontaktów i projektów dla firm w Szwecji, Włoszech i Japonii...

Filmy

Tagi

Flos, Jorge Herrera, Kolekcja architektoniczna - systemy, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory projektowe, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory do Fałszywego Sufitu; Reflektory LED, Reflektory sufitowe, Regulowane reflektory

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Flos Find Me 1

Oprawa wpuszczana Flos Find Me 1

Rodzina reflektorów do użytku wewnętrznego, łatwa do zamontowania na sufitach z płyt gipsowo-kartonowych, Find Me jest dostępna w trzech wersjach: Pojedynczy, Podwójny i Zwieszany. Wersja Single Spot jest dostarczana z zagłębioną cylindryczną ramą, w której mieści się moduł oświetleniowy. Ten moduł oświetleniowy można umieścić w górnej pozycji, kiedy będzie pracował jak downlight, lub w dolnej pozycji, stając się regulowanym reflektorem. Wersja Double Spot jest dostarczana z ramą z wtryskiwanego materiału termoplastycznego, w której znajdują się dwa moduły oświetleniowe. Wersja Suspended to wariant Single Spot, ale z mocowaniem zwieszanym. Jeśli projekt przypomina kinkiety z lat 70., technologia LED i wszechstronna wydajność emitowania światła są radykalnie innowacyjne. Punkt można obracać o 360° i obracać o 70°. Dekoracyjne cylindry sitowe w trzech kolorach można łączyć w celu uzyskania indywidualnego wyglądu. Wysokowydajna dioda LED z soczewką dla optymalnej kontroli światła.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek