SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Boca Do Lobo Coolors Feel Zobacz większe

Lampa stołowa Boca Do Lobo Coolors Feel

KOD: 250sdbocadolobocoolorsfeel

ID: 118012

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentBoca Do Lobo
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boca Do Lobo Coolors

Ręcznie robiona lampa stołowa z włókna szklanego

Rodzaj: Lampa stołowa

Dane techniczne

korpus
szerokość/długość 25 mm (9,8 cala)
głębokość 20 mm (7,9 cala)
wysokość 50 mm (19,7 cala)
< br />klosz
średnica 30 mm (11,8 cala)
wysokość 50 mm (19,7 cala)

Opis

Feel to lampa stołowa, ale w rzeczywistości może być również nowoczesną lampką nocną. Można go elegancko wykorzystać w salonie, jak i wyrafinowanie w sypialni. Wykonana ręcznie przez Boca do Lobo, Feel to lampa stołowa o strukturze włókna szklanego pokrytego srebrnym liściem i półprzezroczystym lakierem. Lampy Feel nawiązują do form mineralnych i naturalnych materiałów, tworząc elementy rzeźbiarskie. Wysoce dekoracyjna podstawa lamp Feel jest dostępna w kolorze szmaragdowym, lapisowym, ametystowym lub cytrynowym.

Materiały i wykończenia:
Stal nierdzewna, jedwabny klosz i srebrny liść.

)Siła koloru to fajny fenomen, który zainspirował powstanie kolekcji COOLORS. Kolory odgrywają ważną rolę w naszym środowisku fizycznym. Wykorzystywane są ze względu na swoją estetykę oraz zdolność wpływania na ludzką psychikę poprzez stymulację zmysłu wzroku. Kolory wywołują wiele emocji i stanów umysłu, z których większość jest subiektywna, jednak niektóre są bardziej uniwersalne, jak zdolność ciepłych kolorów do tworzenia uczucia komfortu i uspokajające działanie chłodnych kolorów. Łącząc wrażenia kolorystyczne z naszą kolekcją, chcemy pobudzić emocje, które pozwolą wszystkim, którzy stykają się z naszymi projektami, utożsamić się z nimi i wprowadzić kolor do swojego świata.

Filmy

Tagi

Boca do Lobo, chłodnice, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe, Plastikowe lampy stołowe, Lampy stołowe Silver Leaf, Lampy stołowe z włókna szklanego (GRP), Lampki nocne, Bezpośrednio-pośrednie lampy stołowe, Ręcznie robione lampy stołowe; luksusowe meble, unikatowe meble, meble designerskie, meble z najwyższej półki, współczesne projektowanie wnętrz, Rzemiosło

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Boca Do Lobo Coolors Feel

Lampa stołowa Boca Do Lobo Coolors Feel

Feel to lampa stołowa, ale w rzeczywistości może być również nowoczesną lampką nocną. Można go elegancko wykorzystać w salonie, jak i wyrafinowanie w sypialni. Wykonana ręcznie przez Boca do Lobo, Feel to lampa stołowa o strukturze włókna szklanego pokrytego srebrnym liściem i półprzezroczystym lakierem. Lampy Feel nawiązują do form mineralnych i naturalnych materiałów, tworząc elementy rzeźbiarskie. Wysoce dekoracyjna podstawa lamp Feel jest dostępna w kolorze szmaragdowym, lapisowym, ametystowym lub cytrynowym. Materiały i wykończenia: Stal nierdzewna, Jedwabny klosz i Srebrny liść. Siła koloru to fajny fenomen, który zainspirował powstanie kolekcji COOLORS . Kolory odgrywają ważną rolę w naszym środowisku fizycznym. Wykorzystywane są ze względu na swoją estetykę oraz zdolność wpływania na ludzką psychikę poprzez stymulację zmysłu wzroku. Kolory wywołują wiele emocji i stanów umysłu, z których większość jest subiektywna, jednak niektóre są bardziej uniwersalne, jak zdolność ciepłych kolorów do tworzenia uczucia komfortu i uspokajające działanie chłodnych kolorów. Łącząc wrażenia kolorystyczne z naszą kolekcją, chcemy pobudzić emocje, które pozwolą każdemu, kto styka się z naszymi projektami, utożsamić się z nimi i wprowadzić kolor do swojego świata.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek