SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Brillamenti Isos Zobacz większe

Lampa stołowa Brillamenti Isos

KOD: 250sdIS.NN.000.OTA.FI

ID: 117684

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlessandro Zaffagnini
ProducentBrillamenti
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 309.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Brillamenti Isos

Lampa stołowa LED

Projektant: Alessandro Zaffagnini
Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: IS.NN.000.OTA.FI

Dane techniczne

250x355x250 mm

Opis

Designerska lampa stołowa Led, z odbitym światłem, odpowiednia dla osób poszukujących wygodnego i spokojnego światła do czytania.
Isos oznacza „identyczny”. Ma dwa białe, odbijające światło ekrany, które są otwarte jak strony książki. Pośrednie źródło światła dyskretnie oświetla otaczającą ją przestrzeń, a jej natężenie można dostosować do własnych upodobań.
Tę lampę stołową można umieścić w nowoczesnych i rustykalnych wnętrzach, w biurach, sklepach, bibliotekach i księgarniach. Lub może być po prostu używana jako lampka nocna w pokojach hotelowych lub domowych sypialniach.
Świetnie wygląda na drewnianych lub szklanych powierzchniach, poprawiając jej estetyczny wygląd.

Lampa stołowa Led z aluminium i metakrylanu, światło pośrednie , dyfuzor symetryczny.
Wykończenie: biała ramka RAL 9016, ekran w części odbijającej jest biały, część zewnętrzna występuje w sześciu różnych kolorach. Jest dostarczany z kablem o długości 2 m, w komplecie ze ściemniaczem i zasilaczem.
Lampa wewnętrzna.
Szczegółowe właściwości produktu podano w odpowiedniej karcie katalogowej.

Wykończenie: MALOWANE PASTELOWY TURKUSOWY RAL 6034 - MALOWANY SZARY RAL 7022 - MALOWANY POMARAŃCZOWY RAL 1034 - MALOWANY TYTAN - MALOWANY ZŁOTY - BIAŁY BEZ MALOWANIA

Alessandro Zaffagnini

Alessandro Zaffagnini - zdjęcie projektantaAlessandro Zaffagnini, architekt, jest odpowiedzialny za projekt i nadzór nad produkcją, szczególnie w dziedzinie renowacji. Projektuje elementy wystroju wnętrz domów prywatnych, obiektów noclegowych, profesjonalnych pracowni, biur i sklepów.
Współzałożyciel Associazione Giovani Architetti di Padova (Stowarzyszenie Młodych Architektów z Padwy) (1994), sekcji INARCH w Triveneto ( 2003), od 2013 jest dyrektorem kwartalnika Architetti Notizie, dla którego pracuje jako redaktor od 2009; wszystkie działania, które realizuje obok inicjatyw publicznych i nowych projektów.

Tagi

Brillamenti, Alessandro Zaffagnini, isos, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z metakrylanu, Lampy stołowe ze szkła akrylowego, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Zaprojektuj nowoczesną lampę ledową; pośrednia lampa led, lampa ledowa atmosfera, energooszczędna lampa Led

Napisz opinię

Lampa stołowa Brillamenti Isos

Lampa stołowa Brillamenti Isos

Designerska lampa stołowa Led, z odbitym światłem, odpowiednia dla osób poszukujących wygodnego i spokojnego światła do czytania. Isos oznacza „identyczny”. Ma dwa białe, odbijające światło ekrany, które są otwarte jak strony książki. Pośrednie źródło światła dyskretnie oświetla otaczającą ją przestrzeń, a jej natężenie można dostosować do własnych upodobań. Tę lampę stołową można umieścić w nowoczesnych i rustykalnych wnętrzach, w biurach, sklepach, bibliotekach i księgarniach. Lub po prostu może być używana jako lampka nocna w pokojach hotelowych lub domowych sypialniach. Świetnie wygląda na drewnianych lub szklanych powierzchniach, podkreślając jej estetyczny wygląd. Lampa stołowa Led z aluminium i metakrylanu, światło pośrednie, symetryczny dyfuzor . Wykończenie: biała ramka RAL 9016, ekran jest biały w części odbijającej, część zewnętrzna występuje w sześciu różnych kolorach. Jest dostarczany z kablem o długości 2 m wraz ze ściemniaczem i zasilaczem. Lampa wewnętrzna. Specyficzne właściwości produktu podane są w odpowiedniej karcie katalogowej. Wykończenie: MALOWANE PASTEL TURKUS RAL 6034 - MALOWANE SZARY RAL 7022 - MALOWANE POMARAŃCZOWO RAL 1034 - MALOWANE TYTAN - MALOWANE ZŁOTO - BIAŁY BEZ MALARSTWA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek