SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Brillamenti Kathè Zobacz większe

Lampa stołowa Brillamenti Kathè

KOD: 250sdKA.NN.000.OTA.FI

ID: 117677

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlessandro Zaffagnini
ProducentBrillamenti
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 309.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Brillamenti Kathè

Lampa stołowa LED

Projektant: Alessandro Zaffagnini
Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: KA.NN.000.OTA.FI

Dane techniczne

250x280x250 mm

Opis

Kathè to designerska lampa stołowa z odbitym światłem. Nazwa wywodzi się od greckiego słowa „kathetos” catheti: geometryczne kształty, które definiują liniową strukturę tej lampy Led o szczególnie wyrafinowanej estetyce.
Podobny do Isos w przypadku asymetrycznego rozmieszczenia dyfuzorów z metakrylanu, które zapewniają podobny efekt świetlny, ale z różnymi możliwościami pozycjonowania.
Kathè nadaje się do oświetlania i podkreślania określonego przedmiotu, takiego jak klejnot, okulary, zegarek… Jest to idealna lampa do ekspozycji witryn sklepowych, ale może być również używana jako lampa do czytania .
Dzięki rozprzestrzenianiu się światła odbitego i możliwości regulacji natężenia światła lampa ta zapewnia komfort wizualny i dobre samopoczucie.

Lampa stołowa Led z aluminium i metakrylanu ze światłem pośrednim, asymetrycznym dyfuzorem.
Wykończenie : Biała ramka RAL 9016, ekran jest biały w części odbijającej, część zewnętrzna jest dostępna w sześciu kolorach.
Dostarczany jest z kablem o długości 2m wraz ze ściemniaczem i zasilaczem.
Do wnętrz lampa.
Specyficzne właściwości produktu podane są w odpowiedniej karcie katalogowej.

Wykończenie: MALOWANE PASTEL TURKUSOWY RAL 6034 - MALOWANE SZARY RAL 7022 - MALOWANE POMARAŃCZOWE RAL 1034 - MALOWANE TYTAN - MALOWANE ZŁOTO - BIAŁY BEZ MALARSTWA

Alessandro Zaffagnini

Alessandro Zaffagnini - zdjęcie projektantaAlessandro Zaffagnini, architekt, jest odpowiedzialny za projekt i nadzór nad produkcją, szczególnie w dziedzinie renowacji. Projektuje elementy wystroju wnętrz domów prywatnych, obiektów noclegowych, profesjonalnych pracowni, biur i sklepów.
Współzałożyciel Associazione Giovani Architetti di Padova (Stowarzyszenie Młodych Architektów z Padwy) (1994), sekcji INARCH w Triveneto ( 2003), od 2013 jest dyrektorem kwartalnika Architetti Notizie, dla którego pracuje jako redaktor od 2009; wszystkie działania, które realizuje obok inicjatyw publicznych i nowych projektów.

Tagi

Brillamenti, Alessandro Zaffagnini, Kathe, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z metakrylanu, Lampy stołowe ze szkła akrylowego, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Zaprojektuj nowoczesną lampę ledową; pośrednia lampa led, lampa ledowa atmosfera, energooszczędna lampa Led

Napisz opinię

Lampa stołowa Brillamenti Kathè

Lampa stołowa Brillamenti Kathè

Kathè to designerska lampa stołowa z odbitym światłem. Nazwa pochodzi od greckiego słowa „kathetos” catheti: geometryczne kształty, które definiują liniową strukturę tej lampy Led o szczególnie wyrafinowanej estetyce. Podobne do Isos w przypadku asymetrycznego rozmieszczenia dyfuzorów z metakrylanu, które zapewniają podobny efekt świetlny, ale z różnymi możliwościami pozycjonowania. Kathè nadaje się do oświetlania i podkreślania określonego przedmiotu, takiego jak klejnot, okulary, zegarek… Jest to idealna lampa do ekspozycji witryn sklepowych, ale może być również używana jako lampa do czytania Dzięki rozchodzeniu się światła odbitego oraz możliwości regulacji natężenia światła lampa ta daje komfort wizualny i dobre samopoczucie. Lampa stołowa Led z aluminium i metakrylanu ze światłem pośrednim, asymetrycznym dyfuzorem. Wykończenie: biała ramka RAL 9016, ekran w części odblaskowej biały, część zewnętrzna w sześciu kolorach. Jest dostarczany z kablem o długości 2 m wraz ze ściemniaczem i zasilaczem. Lampa wewnętrzna. Specyficzne właściwości produktu podane są w odpowiedniej karcie katalogowej. Wykończenie: MALOWANE PASTEL TURKUS RAL 6034 - MALOWANE SZARY RAL 7022 - MALOWANE POMARAŃCZOWO RAL 1034 - MALOWANE TYTAN - MALOWANE ZŁOTO - BIAŁY BEZ MALARSTWA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek